0

شه دخت پرسیده شده در 12 ماه پیش
سلام وقت بخیر. من مدرک کارشناسی آشپزی دارم با 20 سال سابقه کاری مرتبط. قصد دارم در یکی اطز دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل بدم . بهترین دانشگاه اشپزی دنیا کدامند؟ دانشگاه آشپزی اتریش چگونه است؟ ممنون.
4 پاسخ به این سوال داده شده است

سیمین پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام
دوست عزیز امکان تحصیل در رشته آشپزی بسیار دشوار است اما می توانید در کشوری مانند سوئیس تحصیل کنید اما نیاز به ارائه مدارک بسیار قوی دارید.

پریسا.ر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

دوست عزیز اگر شما در رشته آشپزی پذیرش دریافت کنید، برای ویزا به مشکل برمیخورید.اینکه کدام کشور میتواند برای شما بهترین کشور باشد، به شرایط سنی، سطح زبان و شرایط مالی شما نیز مرتبط است

e.f پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز
برای پروسه ویزا مهم است که شما چه دانشگاه و چه رشته ای پذیرش گرفته اید. اگر برای این رشته اقدام کنید درصد ریجکتی ویزای شما بسیار بالاست.

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم باید اطلاعات بیشتری داشته باشیم، اما بصورت کلی در زمینه آشپزی و مهمانداری کشور سوئیس دانشگاه های خیلی خوبی دارد که تقریباً با تضمین کار می باشد و دانشجوها بعد از فارغ التحصیلی امکان کار در امارات، آمریکا، کانادا و اروپا را دارند. نکته مهم درخصوص ویزاهای تحصیلی داشتن مدرک زبان، سن و پشتوانه مالی مناسب است. موفق باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]