0

عطا پرسیده شده در 11 ماه پیش
سلام و درود. من دارای مدرک مهندسی عمران با 20 سال سابقه مرتبط می باشم. قصد دارم به کشور استرالیا مهاجرت کنم. استخدام مهندس عمران در استرالیا چگونه است؟ درآمد مهندس عمران در استرالیا چقدر است؟ مرسی.
4 پاسخ به این سوال داده شده است

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و وقت بخیر
مهندسی عمران نیاز به معادل سازی دارد بنابراین شما اگر قصد مهاجرت کاری به کشور استرالیا دارید نیاز به معادل سازی مدرک خواهید داشت و این پروسه لازم است که طی شود. برای کار در کشور استرالیا نیز یک سیستم امتیازبندی می باشد که شما از فاکتورهای زبان، سن، مدرک تحصیلی و سابقه کاری می توانید امتیازاتی به دست آورید.

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب
کشور استرالیا از طریق سیستم امتیازی نیروی کار می گیرد و اگر امتیازات شما برسد شانس خوبی دارید
امتیازات شامل سن، مدرک تحصیلی، نمره زبان ایلتس حداقل 7 و سابقه کار مرتبط ا بیمه می باشد.

سارا پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دویت عزیز برای اخذ اقامت کاری استرالیا شما می بایست از سن،سابقه کار، مدرک تحصیلی و مدرک زبان امتیازات لازم را اخذ نمایید. چنانچه حد نصاب امتیازات را کسب نمایید و در صورت دریافت دعوتنامه به شما اقامت دایم اعطا میگردد که پس از ورود به استرالیا می توانید مجوز ها و مدارک لازم را برای کار به عنوان مهندس عمران اخذ و سپس وارد بازار کار شوید.

Khorshid پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز کلا رشته عمران نیاز به معادل سازی دارد بخاطر اینکه قوانین این رشته در کشورهای مختلف متفاوته. برای مهاجرت کاری به استرالیا آیتم های مختلفی مثل سن، سطح زبان، سابقه کار و مدرک تحصیلی شما مهم هستند و سیستم امتیاز بندی هست. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]