0

مهرداد پرسیده شده در 12 ماه پیش
یلام وقتتان بخیر.من 46 سال سن و دارای مدرک مهندسی شیمی با 21 سال سابقه مرتبط می باشم. قصد مهاجرت کاری به یکی از کشور های اروپایی رادارم . بهترین کشور برای کار و زندگی کدامند؟ کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت کدامند. ممنون.
5 پاسخ به این سوال داده شده است

پریسا.ر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

دوست عزیز شما با توجه به شرایط سنی تان امکان دریافت ویزای جستجوی کار را ندارید. زیرا معمولا درخواست نیروی کار برای سن زیر 40 سال می باشد. مگراینکه شما بتوانید از سمت یک کارفرما در کشوری که مدنظرتان است، دعوتنامه شغلی دریافت کنید

سميرا ميرجليلي پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزيز
با توجه به رشته تحصيلي تون بهترين كشور براي ويزاي كار كشور آلمان هست
البته چون سن شما از ٤٠ گذشته بهتره زودتر اقدام كنيد براي ويزاي كار

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و وقت بخیر
اکثر کشورها برای کار از یک سیستم امتیاز بندی استفاده می نمایند که فاکتورهای مانند سن ،تحصیلات،سابقه کاری و دانش زبان در این امتیازات تاثیر دارد. شما می توانید برای بررسی رزومه با کارشناسان موسسه ارتباط برقرار نمایید.

Khorshid پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز کشورهای آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار به متقاضیان کار ارائه می کنند که حداکثر باید ۴۰ سال داشته باشید . بقیه کشورها شما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید ویزای کار بگیرید.

سیمین پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام
دوست عزیز در اروپا کشورهای آلمان و اتریش ویزای جست و جوی کار صادر می کنن و برای بقیه کشورها باید کارفرما داشته باشید اما با توجه به محدودیت سنی که دارند ریسک ویزا بالا می باشد.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]