0

هلنا پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر. ویزای کار مامایی در آلمان چگونه است؟ درآمد مامایی در آلمان چقدر است؟ ممنونم.
8 پاسخ به این سوال داده شده است

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز آلمان در حال حاضر شرایط خیلی خوبی برای کادر درمان و ماماها فراهم کرده است. شما می توانید با حداقل دانش زبان آلمانی وارد کشور آلمان شوید و به صورت رایگان زبان آلمانی را یاد بگیرید و همینطور به صورت رایگان دوره های معادل سازی را بگذرانید. حداقل حقوق ماما ها در آلمان حدود ۳ هزار یورو در ماه است.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
برخی از کشورهای اروپایی مانند دانمارک، نروژ، سوئد و آلمان به علت نیاز بالا به نیروی کار پزشک، پرستار و ماما شرایط بسیار خوبی را برای مهاجرت و همچنین معادل سازی مدرک پزشکی و پرستاری و مامایی فراهم کرده اند.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس تلفنی رایگان داشته باشید.

فرید شایگان پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
در مورد افرادی که پزشک هستند و یا پرستار ها یا ماما ها و کادر درمان می تونند با دانستن مقدار کمی زبان آلمانی می تونند حتی تمامی هزینه ها رو دولت پرداخت می کنند حتی هزینه ی دوره زبان و الباقی هزینه ها حتی ترجمه مدارک شما رو هم حتی دولت آلمان پرداخت می کند .

نوید هادیزاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام دوست عزیز
کشورهای آلمان نروژ دانمارک نیاز به کادر درمان دارند ئ مقصد مناسبی می باشد
و درامدهای بالای 2500 یورو در ماه دارند

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
در حال حاضر برای کادر درمان کشور آلمان بهترین گزینه و دولت خدمات خیلی داره و اکثر هزینه های دوره های معادلسازی را پرداخت می کنه و عموماً هم کارشناس مامایی و پرستار ماهانه 3500 تا 4000 یورو درآمد داره. موفق باشید.

خاکسار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب. کشور آلمان بستر کاری بسیار مناسبی برای کادر درمان از جمله مامایی فراهم آورده است و اشخاص می توانند با معادل سازی مدرک تحصیلی خود در این کشور نشغول به کار شوند.

سارا پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای اخذ ویزای معادلسازی المان شما می بایست مدرک b1المانی داشته باشید و با دریافت مدرک b2 در المان شروع به کار نمایید و در ایران مجوز کار کردن و کد نظام پرستاری را داشته باشید. حقوق ماماها عموما بین ۳۵۰۰ تا۴۰۰۰ یورو در سال می باشد.

پری پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام دوست عزیز
باتوجه به این که جمعیت المان رو به پیری است با بحران نیروی کادر درمان مواجه است و در این خصوص ویزایی برای معادل سازی این افراد صادر می کند. در آمد و مزایای کادر درمان نیز در المان ایده ال است. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]