0

رحیمی علی پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من میخواهم برای کشور هلند اقدام کنم خیلی از روش ها را بررسی کردم ولی بهتر از تحصیل پیدا نکردم ارزان ترین دانشگاه کدام است؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
شما می توانید در دانشگاه های دولتی این کشور به صورت تقریبا رایگان تحصیل کنید. این موضوع را در نظر بگیرید که برای این منظور باید با زبان این کشور آشنایی داشته باشید. همچنین این نکته را درنظر داشته باشید که صرف پذیرش از هر دانشگاه و موسسه ای شانس ویزا نخواهید داشت. لذا در انتخاب رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی و همچنین کشور مناسب بهتر است از راهنمایی یک کارشناس مهاجرتی کمک بگیرید. پیشنهاد می شود با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان و تخصصی دریافت نمایید.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز بهتر بود در مورد سن سطح زبان و مدرک تحصیلیتون هم می فرمودید. حداقل مبلغ تحصیل در هلند حداقل۷ تا ۸ هزار یورو در سال است. البته امکان تحصیل با هزینه های کمتر در کشورهای دیگه هم وجود داره. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند و شرایطتون رو تخصصی بررسی کنند

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز هزینه های تحصیل بسته به رشته و دانشگاهی که شما تمایل به اقدام دارید متفاوت است. ولی میانگین هزینه ها بین 7 ال 10 هزار یورو متغییر می باشد.

حمید پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز…یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت تحصیل می باشد ولی برای تحصیل ارزان پیشنهاد می شود که کشوری مثل اتریش و یا نروژ را بررسی کنید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز باید شرایطتون بررسی بشه هلند دانشگاه های مختلفی داره و هزینه تحصیل از 6 هزار یورو در سال شروع میشه اما بهتره شرایطتون به صورت کامل بررسی بشه تا بتوان دانشگاه های مختلف رو بررسی کرد.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]