0

رضا پرسیده شده در 12 ماه پیش
سلام وقت بخیر. من دارای مدرک کارشناسی حقوق بین الملل هستم .25 سال سن و دوره سربازی هم گذراندم. قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در خارج از کشور رو دارم. با وجود قوانین جدید در این رابطه آیا امکان تحصیل این رشته در خارج از کشور وجود دارد یا باید در اینران درس بخونم و در کشور مقصد معادل سازی کنم ؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

پریسا.ر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

دوست عزیز شما میتوانید برای تحصیل در این رشته برای کشورهایی مانند انگلیس، کانادا و کشورهای دیگر در صورت داشتن سرمایه لازم و سطح زبان خوب اقدام کنید. ولی حتما باید بتوانید مدرک تان را در ابتدا معادلسازی نمایید

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
رشته حقوق رشته خاصی است و غیر از ایران در جایی تقریبا کاربرد ندارد ولی شما می توانید برای کارشناسی ارشد وارد رشته حقوق تجارت بین الملل بشوید. به نظر من اگر اقدام کنید و خارج کشور درس بخوانید خیلی بهتر است تا بعدها برای معادلسازی اقدام کنید چون مدتش طولانی است و از اول باید یکسری دروس را بخوانید. موفق باشید.

Mie پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز رشته هایی مثل حقوق در اکثر کشورهای تاپ دنیا آزمون ورودی دارد شما میتوانید کشور هدفتان را مشخص کنید و سپس آزمون ورودی بدهید و پس از قبولی وارد دانشگاه شوید.

e.f پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز
برای ادامه تحصیل برای مقطع فوق لیسانس کشورهایی مانند انگلیس و فرانسه بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد. زیرا حقوق ایران را هر کشوری قبول ندارد.

mohebi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز. می تونید برای مقطع فوق لیسانس اقدام در برخی از کشورها اقدام کنید. مثلا کشور انگلیس شاید یک گزینه خیلی خوب باشد. اما باید مدرک زبان هم داشته باشید. دوره فوق لیسانس انگلیس 1 ساله هم هست
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]