0

علیرضا نامی پرسیده شده در 7 ماه پیش
سلام من در حال یادگیری زبان هستم و خیلی مشتاق هستم که به اتریش مهاجرت کنم چقدر سرمایه اولیه برای این موضوع نیاز دارم؟
4 پاسخ به این سوال داده شده است

نگار پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام دوست عزیز بهتره در ابتدا شرایط کاملتون رو بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد. اگر از طریق تحصیل قصد اقدام دارید باید بتوانید هزینه های زندگی و در برخی مواقع هزینه های تحصیل را تامین نمایید که بهتر است در این موارد با کارشناسان شرایطتون رو بررسی کنید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

با سلام
دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی به اتریش در صورتی که شما بخواهید در دانشگاه دولتی و با هزینه پایین تحصیل کنید باید زبان آلمانی بدانید. برای تحصیل به زبان انگلیسی باید در دانشگاه های خصوصی و نیمه خصوصی تحصیل کنید که شهریه خواهند داشت. برای هزینه های زندگی در اتریش نیز به طور متوسط بین 10 تا 12 هزار یورو در سال هزینه دارید که با اجازه کار ضمن تحصیل می توانید بخشی از آن را تامین کنید. پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.
https://malekpourmie.com/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4/

نگار پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام دوست عزیز شرایط شما باید به صورت کامل بررسی بشه و مشخص بشه که از چه طریقی قصد ورود دارید تا به صورت دقیق بدونید که به چه سرمایه ای نیاز دارید.

Khorshid پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است. اما امکان تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش وجود دارد در صورتی که به زبان آلمانی درس بخونید.هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو در سال است. تمکن مالی اتریش بسیار مهم است. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند و شرایطتون رو تخصصی بررسی کنند
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]