0

السانا پرسیده شده در 12 ماه پیش
سلام وقت بخیر. من کارشناسی شیمی دارم قصد دارم ادامه تحصیلم رو در دانشگاه ایتالیا داشته باشم . شرایط اپلای برای کارشناسی ارشد در ایتالیا چیست؟ شرط معدل دانشگاه های ایتالیا چقدره؟ ممنون
4 پاسخ به این سوال داده شده است

F. A پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های دولتی ایتالیا نیاز به B2 ایتالیایی دارید و در دانشگاه های خصوصی نیاز به B1 انگلیسی هست. البته برخی از دانشگاه ها نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند. ولی برای ویزا حتما بایستی دارای مدرک زبان باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
عموماً دانشگاه ها شرط معدل ندارند مگر دانشگاه هایی که خیلی رقابتی هستند که معدل بالای 15 داشته باشید کفایت می کند
از طرفی دانشگاه های ایتالیا اکثرا بدون مدرک زبان و با یک مصاحبه هم پذیرش می دهند ولی سفارت برای ویزا از شما مدرک زبان می خواهد. موفق باشید.

سارا پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای تحصیل در دانشگاههای ایتالیا عموما نیاز به ارائه مدرک زبان نیست ولی در برخی از دانشگاهها برای اخذ پذیرش می بایست مدرک زبان ارائه داد. با این حال برای اخذ ویزا شما می بایست آیلتس 6و نیم و یا مدرک ایتالیائی ارائه دهید. شرط معدل در هر دانشگاه تفاوت است

Dani پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و درود
برای تحصیل در ایتالیا با توجه به درخواست بالا و امکان اخذ بورسیه های مختلف، رقابت بسیار بالا می باشد و افراد می بایست شرایط معدل و سطح زبان خوبی ارائه دهند. برخی از دانشگاه های ایتالیا بدون مدرک زبان نیز پذیرش صادر می کنند ولی برای بحث ویزا ارائه مدرک زبان الزامی می باشد.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]