0

mohebi پرسیده شده در 1 سال پیش
با عرض سلام
من کلاس دهم هستم ۱۵ سالمه و معدلم معمولا ۱۸ هست و آیلتس ۴ و نیم دارم و تمکن مالی متوسط میباشد
و میخواهم پایه ۱۲ رو توی ۱۷ سالگی برم مدارس هلند و در آنجا قیم ندارم با توجه به شرایط من آیا این امکان برای من وجود دارد که وارد مدارس بین المللی هلند شوم یا خیر ؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

ماهان پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. شما شرایط خوبی دارید. در هلند مدارس بین المللی تحت شرایطی پذیرش می دهند. ولی پیشنهاد میکنم در مورد مدارس انگلیس تحقیق کنید. شرایط خیلی فوق العاده ای برای شخصی مثل شما ایجاد می کنند.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز شما می توانید در مدارس خصوصی و شبانه روزی ثبت نام نمایید. نیازی به ارائه مدرک زبان ندارید اما باید از حداقل دانش زبان انگلیسی برخوردار باشید.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز وقتی که شما در مدارس خصوصی و بین المللی درس می خونید نیازی به قیم ندارید و شما باتوجه به شرایطتون می توانید در مدارس بین المللی کشورهای مختلف تحصیل کنید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز می تونید برای مدارس بین المللی در بسیاری از کشورها اقدام کنید پذیرش گرفتن از مدارس هلند طبق شرایطی ممکن است همچنین می تونید در بسیاری از کشورها مثل انگلستان، کانادا، سوئیس و… نیز برای تحصیل اقدام کنید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز برای پذیرش در مدارس بین المللی نیازی به ارائه مدرک زبان نیست. اما باید از حداقل دانش زبان انگلیسی برخوردار باشید. علاوه بر هلند شرایط شما برای ورورد به بسیاری از دیگر کشورها مانند انگلستان، کانادا، آمریکا نیز مناسب است. می توانید با موسسه تماس گرفته و شرایط خود را به صورت دقیق بررسی نمایید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]