0

آریانا دخت پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام وقت بخیر. من هم اکنون در پایه یازدهم انسانی مشغول به تحصیل هستم. بهترین دانشگاه روانشناسی در مقطع دکتری کدامند؟ اپلای روانشناسی در دانشگاه چگونه است؟ و دکتری روانشناسی بالینی در المان چه شرایطی دارد ؟ با تشکر.

4 پاسخ به این سوال داده شده است

پریسا صفری پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

درود بر شما دوست عزیز
شما قادر هستید در کشورهای مختلف مانند المان، هلند، کانادا، فرانسه و … برای رشته روانشناسی در مقطع دکترا اقدام نمایید. ایتم هایی مانند مقاله، معدل و نمره زبان جهت گرفتن پذیرش دکترا قابل بررسی است. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.

حسین پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست گرامی شما بایستی ابتدا مقاطع تحصیل را در لیسانس و فوق لیسانس طی فرمایید و سپس قوانین این امر چک بفرمایید ولیکن مانعی از جهت اقدام نخواهید داشت شما در این راستا به زبان المانی نیاز دارید

mohebi پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام دوست عزیز. تا اونجایی که من میدونم رشته روانشناسی برای برخی از کشورها رشته خاصی محسوب می شود و مانند رشته های پزشکی آزمون ورودی دارد. در هر صورت در حالت کلی در کشورهایی مانند آلمان، هلند، فرانسه، اسپانیا، دانمارک، سوئد و… میشه اقدام کرد

samira htmi پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام دوست عزیز در اروپا بهترین دانشگاه های روانشناسی در کشور اتریش ، آلمان و در قاره امریکا در خود ایالات متحده و کانادا می باشد. برای اخذ پذیرش دکترا باید رزومه علمی قوی ، پروپوزال قوی و نمره زبان داشته باشید تا بتونید از یک استاد راهنما پذیرش دریافت کنید .
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]