0

سامان جهانی پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من می خواهم با همسرم به قبرس جنوبی مهاجرت کنیم از طریق تحصیل به نظرم خیلی بهتر است الان دارم زبان می خوانم شنیدم زبان خیلی مهم نیست و بدون مدرک هم می توانم اقدام کنم چگونه؟
7 پاسخ به این سوال داده شده است

e.f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
شرایط شما نیاز به بررسی تخصصی دارد. با توجه به سن، مقطع تحصیلی و گپ تحصیلی می توان کن چه گزینه ای مناسب می باشد. اگر شما بخواهید برای مقطع لیسانس تحصیل کنید آیلتس 6 و مقطع فوق لیسانس 6.5 نیاز می باشد.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز برای تحصیل در قبرس باید سطح زبانتون خوب باشه ولی بدون مدرک زبان هم میشه پذیرش گرفت.

mohebi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. برای موضوع تحصیل در قبرس در مقاطع مختلف تحصیلی امکان تحصیل هست. شاید بشه بدون مدرک زبان پذیرش گرفت اما در نهایت باید سطح زبان انگلیسیتون خوب باشه و در حد آیلتس 5 و نیم 6 باید باشید. در یک سری کشورهای دیگر اروپایی نیز فقط به صرف دانستن زبان انگلیسی می تونید اقدام کنید

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم، اما به طور کلی اکثرا دانشگاه های قبرس جنوبی با یک اینترویو یا مصاحبه هم پذیرش می دهند و اگر سطح زبان شما در حد 5.5 تا 6 باشد کفایت می کند. موفق باشید.

samira htmi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز قبرس گزینه خوبی برای تحصیل هست چون هم بخش اروپایی هست و هم اینکه مدرک زبان نیاز نداره و شما با دانش زبان هم میتونید برای تحصیل اقدام کنید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز در ابتدا باید شرایط کاملتون بررسی بشه اما بله بدون مدرک زبان هم امکان اقدام دارید اما باید سطح زبان خوبی داشته باشید تا بتونید اقدام کنید.

سمیه پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای تحصیل در قبرس مدرک زبان سطح بالا نیاز نیست ولی شما می بایست در سطح قابل قبولی باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]