0

علی کاکایی پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام ممنون از اطلاعات مفیدتان من می خواهم برای اقامت تمکن مالی فرانسه اقدام کنم آیا می توانم با خرید ملک در فرانسه نیز این اقامت را بگیرم؟
6 پاسخ به این سوال داده شده است

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز با خرید ملک در فرانسه نمی توان به اقامت این کشور دست یافت بهتره برای اخذ اقامت از طریق خودحمایتی اقدام نمایید.

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز کشور فرانسه از طریق خرید ملک اقامت اعطا نمی نماید. ولی اگر ملکی رو داشته باشید یکی از شروط خودحمایتی را رعایت کرده اید. در روش تمکن مالی نیازی به سرمایه گذاری یا انتقال سرمایه نیست. شما به جای خرید ملک می توانید ملکی را نیز اجاره نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

مهام پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام. خرید ملک در فرانسه منجر به اقامت نمی شود. شما می تونید با خودحمایتی وارد و سپس خرید ملک کنید.

samira htmi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز فرانسه با خرید ملک اقامت اعطا نمیکند . کشورهایی که با خرید ملک می توانید اقامت دریافت نمایید کشورهای اسپانیا پرتغال و یونان می باشد .

صحرائی پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز روش خودحمایتی روش راحت تر و کم هزینه و تقریبا کم ریسک است و شما با اخذ اقامت در این کشور می توانید با خیال راحت و با داشتن زمان کافی برای بازدید و خرید ملک اقدام نمائید.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز تمکن مال فرانسه رو با نشان دادن داراییتون و وضعیت مالیتون میتونید اخذ کنید و پس از اخذ اقامت شما می توانید در فرانسه ملک بخرید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]