0

hoseini پرسیده شده در 11 ماه پیش
سلام ودرود. من قصد خود حمایتی در پرتغال رو دارم . ویزای خود حمایتی پرتغال چگونه است و چه شرایطی دارد؟ ممنون.
9 پاسخ به این سوال داده شده است

حسین زاده پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

با سلام
شما می توانید از طریق خودحمایتی بدون نیاز به انتقال سرمایه خود به کشور پرتعال اقامت این کشور را دریافت کنید. تنها کافی است به این کشور نشان دهید که در ایران اوضاع مالی خوبی دارید.شما می توانید از این طریق اقامت پرتغال را برای خود، همسر و فرزندان خود دریافت نمایید.

حسینی پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام خدمت شما دوست عزیز
در این نوع اقامت اصل بر اثبات تمکن شما و توانایی ساپورت مالی در ایام اقامت شما در کشور پرتغال م یباشد که به ازای هر یک از اعضای خانواده حداقل 10 هزار یورو نیاز است پرینت حساب نشاون داده شود و ماهیانه مبلغ درامد 2500 یورو. اطلاعات کاملتری در ویدئوهای جناب استاد ملک پور می توانید دریافت نمایید. موفق باشید.

زارع پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام دوست عزیز…به طور کلی اقامت خود حمایتی در پرتغال و یا سایر کشورها به این ترتیب است که شما باید بتوانید تمکن مالی خود را نشان دهید. به وسیله املاک، گردش و موجودی حساب بانکی و همین طور درآمد سالیانه تا به اقامت برسید.

سارا پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام
دویت عزیز برای اخذ ویزای خودحمایتی پرتغال شما می بایست مبلغی را به عنوان تمکن مالی در حساب داشته باشید که این مبلغ با توجه به تعداد اعضای خانواده متفاوت است و همچنین شما می بایست یک درامد سالیانه در ایران نشان دهید که وابسته به حضور شما در ایران نیست . در این نوع اقامت کشور پرتغال شما اجازه کار نیز خواهید داست

خاکسار پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز. خودحمایتی یکی از روش های مبتنی بر تمکن مالی هست و شما با داشتن سند ملکی و نشون دادن پول توی حساب میتونید اقامت پرتغال رو بدست بیارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مؤسسه تماس بگیرید.

omid jalali پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام دوست عزیز
این روش میتونه یکی از روش های مناسب برای مهاجرت باشه که خیلی به سرمایه گذاری نیاز ندارد و شما با نشان دادن سرمایه مکفی و درامد می توانید اجازه اقامت دریافت کنید .
شما باید به ازای هر فرد حدود 10 هزار یورو سرمایه داشته باشید و ماهی حدود 2 ، 3 هزار یورو درامد نشان دهید .
برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط میتوانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان و مجانی به دست آورید .

F. A پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای خودحمایتی پرتغال بایستی شما اثبات نمایید در ایران دارای تمکن مالی مناسبی هستید و بایستی اثبات نمایید درآمدی را دارید که به حضور شما وابسته نیست مانند اجاره ملک، حقوق بازنشستگی و… . مبلغی که به عنوان درآمد بایستی اثبات نمایید بر حسب تعداد اعضای خانواده متفاوت میباشد، داشتن سند ملکی نیز جز الزامات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

امیر حسین پور پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام و عرض ادب
همانطور که از اسم این اقامت مشخص است، شما می بایست خود را حمایت کنید
این یعنی دارای تمکن مالی مناسبی هستید
درآمد مناسبی دارید و برای داشتن درآمد مناسب شاید نیازی به حضور در ایران ندارید
شرایط کلی بر اساس تعداد اعضای خانواده متفاوت است
یکی از مزیت های اقامت خودحمایتی پرتغال، داشتن اجازه کار برای متقاضیان بالای 18 سال می باشد
به نظرم برای اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ارشد موسسه حقوقی ملک پور تماس داشته باشید تا از اطلاعات دسته اول و درجه یک این موسسه استفاده کنید
سپاس

Khorshid پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما باید نشون بدید وضعیت مالی خوبی دارید، سند ملکی داشته باشید، درآمد دارید و به ازای هر نفر ی مبلغی در حساب خودتون نشون بدید. در خودحمایتی پرتغال شما اجازه کار فول تایم دارید و می تونید هر بیزینس هم که بخواید راه اندازی کنید . پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما رو تخصصی بررسی کنند.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]