0

کاترینا پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر. من 18 سال سن دارم . برادر یکی از دوستانم به مدت 7 سال در آلمان زندگی می کند. وی می خواهد برای برادرش دعوت نامه بفرستد. آیا می تواند برای منم بفرستد؟ مهاجرت از طریق دعوت نامه امکان پذیر است؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر.
6 پاسخ به این سوال داده شده است

ماهان پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام.این دعوت نامه منجر به ویزای توریستی می شود و منجر به اقامت نمی شود. برای اقامت می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید. متشکر

شیما پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
بله می تواند برای شما هم دعوت نامه ارسال نماید اما امکان مهاجرت به این شکل وجود ندارد و می توانید ویزای توریستی اخذ کنید که منجر به اقامت نمی شود

سارا پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز شما می توانید با دعوتنامه ای که ایشان ارسال می نماید ویزای توریستی دریافت نمائید که منجر به اخذ اقامت نخواهد شد.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز با دعوتنامه شما می تونید ویزای توریستی اخذ کنید. بهترین روش برای مهاجرت شما تحصیلی هست. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند.

samane پاسخ داده شده در 1 سال پیش

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
از طریق دعوتنامه شما می توانید موفق به دریافت ویزاهای کوتاه مدت بشوید و منجر به اقامت نمی شوند. ایشان می توانند برای شما هم دعوتنامه بفرستند منتها این موضوع به نوع اقامت ایشان بستگی دارد. موفق باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]