0

Tabaei پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام می میخواهم برای دوره های کارآموزی در آلمان اقدام کنم الان ۳۰ ساله هستم و میخوام زبان یاد بگیرم چطوری وارد این دوره ها شوم؟
8 پاسخ به این سوال داده شده است

ثمین پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز دوره های کار تحصیل و یا دوره های کارآموزی در آلمان محدودیت سنی داره متاسفانه با 30 سال سن ریسک ویزای بالایی دارید اما بهتره روش های مختلف رو به کارشناسان بررسی کنید.

صحرائی پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز چنانچه قصد دارید در دوره های کار تحصیل آلمان تحصیل کنید. در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزا با توجه به سن شما ریسک بالایی وجود دارد. توصیه می گردد برای تقویت زبان انگلیسی اقدام نمایید و برای تحصیل در فنلاند ، اتریش ، هلند، سوییس اقدام کنید

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز حداکثر سن برای این دوره ها ۲۴ سال هستش شما بهتر است برای پلن های تحصیلی دیگری برای بقیه کشورها اقدام کنید

امین پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای اخذ ویزای کشور آلمان محدودیت سنی وجود دارد و بهتر است برای کشور هایی نظیر اتریش، فنلاند، هلند،دانمارک و سوئد اقدام نمایید.

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دوره های کار تحصیل بایستی سطح زبان c1 را داشته باشید. همچین افرادی که در سن پایین تری هستند شانس بالاتری برای دوره کار تحصیل آلمان دارند.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
برای اقدام از این طریق باید در وبینار مربوط به کار تحصیل آلمان ثبت نام کنید. پیشنهاد می شود با موسسه تماس گرفته و شرایط خود را به صورت دقیق و تخصصی بررسی نمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین همکاران در زمینه ثبت نام در وبینار شما را راهنمایی خواهد کرد.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز اگر قصد دارید در دوره های کار تحصیل اقدام کنید باید گفت این دوره ها محدودیت سنی دارند و متاسفانه برای ورود به این دوره ها ریسک بالایی دارید اما می توانید شرایطتون رو برای دوره های دیگه بررسی کنید.

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
معمولاً دوره های کارورزی یا کار تحصیل المان دارای شرط سن می باشند اگر مدرک تحصیلی خود را می فرمودید با یک آیلتس 6.5 برای سوئیس انگلستان و هلند و اتریش می توانستید اقدام نمایید. موفق باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]