0

سبحان پرسیده شده در 12 ماه پیش
سلام وقتتان بخیر. من دارای 40 سال سن و ارشد حسابداری با 18 سال سابقه کار می باشم. قصد دارم در عمان یا قطر در این زمینه کار کنم. جستجوی کار در عمان چگونه است؟کاریابی در عمان و قطر چگونه است؟ حقوق کار در عمان چقدر است؟ ممنونم.
7 پاسخ به این سوال داده شده است

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و وقت بخیر
برای کار در عمان و قطر شما نیاز به یک پیشنهاد کاری از کارفرمایی در قطر دارید با توجه به این که شما مدرک حسابداری را اخذ نموده اید باید دید که آیا می توانید در این زمینه در کشورهای هدف پیشنهاد کاری دریافت نمایید چرا که میان قوانین مالیاتی کشورها تفاوتهایی وجود دارد.
شما می توانید برای بررسی شر ایط با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

Khorshid پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای ویزای کار عمان شما باید پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در این کشور داشته باشید تا بتوانید ویزای کار بگیرید.برای پیدا کردن کار می توانید محصول گام به گام تا کار موسسه را از قسمت محصولات سایت تهیه کنید تا بتوانید بدون نیاز به وکیل برای خود کار پیدا کنید و از موسسات کاریابی کشورهای مختلف اطلاع یابید.

سیمین پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام
دوست گرامی برای ویزای کار عمان باید کارفرما داشته باشید تا بتونید اقدام کنید اگر دعوت نامه کاری بگیرید میتونید ویزای کار هم دریافت کنید

samira htmi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما برای اقامت کاری در عمان باید حتما از یک کارفرما در عمان پیشنهاد کاری داشته باشید برای جستجوی شغل در عمان می توانید یا مراجعه حضوری داشته باشید یا از طریق سایت های کاریابی اقدام نمایید.
حقوق در عمان برای هر رشته متفاوت هست

e.f پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای کاریابی شما باید با موسسات کاریابی ارتباط بگیرید. رزومه قوی درست کنید و برای کارفرماهای مختلف بفرستید. وقتی مورد قبول کارفرما واقع شوید می توانید ویزای کار دریافت کنید.

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
کشورهای حاشیه خلیج فارس عموماً قانون مهاجرت ندارند و مثل آلمان و اتریش هم ویزای جستجوی کار ندارند برای کار در این کشورها باید از یک کارفرمای معتبر پیشنهاد شغلی و یک کفیل داشته باشید. پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت معتبر مشاوره نماییدو موفق باشید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام
دوست عزیز در درجه اول باید این را در نظر بگیرید که برای رشته حسابداری ابتدا باید مدرک شما معادل سازی شود تا بتوانید وارد بازار کار شوید. پس از این می توانید از طریق سایت ها و موسسات کاریابی به جست و جوی کار بپردازید. این موضوع را مد نطر قرار دهید که اگر بحث اقامت و دریافت پاسپورت برای شما مهم است کشورهای عربی به شما اقامت دائم و پاسپورت اعطا نمی کنند.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]