0

بانو پرسیده شده در 12 ماه پیش
سلام وقت بخیر. من هم اکنون در سال آخر رشته تجربی مدرسه تیزهوشان مشغول به تحصیل هستم. معدل 19 . تسلط به زبان انگلیسی دارم. قصد دارم در دانشگاه های انگلستان رشته پزشکی بخونم. تحصیل رایگان پزشکی در انگلستان چگونه است؟ طول دوره تخصص پزشکی در انگلستان چقدر است؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و عرض ادب شرایط شما بسیار مناسب است برای تحصیل در کشور انگلستان تحصیل پزشکی انگلستان به صورت رایگان نمی باشد. شما جهت بررسی شرایط می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید. دوره تحصیل پزشکی انگلستان شش ساله است.

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز
برای تحصیل در انگلستان با توجه به شرایطی که عنوان فرمودید شرایط مناسبی دارید. برای بررسی بیش تر شرایط می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید. لینک در مورد تحصیلات پزشکی انگلستان هم خدمت شما ارسال می گردد.
https://malekpourmie.com/tv/public/

Khorshid پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما در صورتی که به زبان انگلیسی درس بخوانید باید بابت هزینه تحصیل خود شهریه پرداخت کنید. پس رشته پزشکی در انگلستان رایگان نیست . اما شما می توانید رشته پزشکی را رایگان در کشورهایی که از نظام آموزشی رایگان برخوردار هستند مانند اتریش آلمان فرانسه و اسپانیا بخوانید.

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
با توجه به شرایطی که می فرمایید شرایط تحصیل در انگلستان را دارید اما درخصوص هزینه ها باید مد نظر داشته باشید که کشور انگلستان برای مردم خودش هم هزینه بر است و از طریق گرفتن بورسیه تحصیلی و اسکالرشیپ می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. موفق باشید.

ثمین پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام
دوست عزیز انگلستان تحصیل رایگان ندارد و شما باید هزینه تحصیل و زندگی خودتون رو پرداخت کنید تا بتوانید اقدام کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]