0

رضا پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقتتون بخیر. من 16 سالمه و هم اکنون در دبیرستان استعدادهای درخشان مشغول به تحصیل هستم. قصد دارم در یکی از دانشگاه های اروپا رشته پزشکی رو بخونم. آیا امکان تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور وجود دارد؟ بهترین بورسیه های پزشکی کدامند؟ ممنون.
7 پاسخ به این سوال داده شده است

mohebi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. تحصیل رایگان و ارزان در رشته های پزشکی در کشورهایی مثل فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، لتونی می تونید داشته باشید. اما بورسیه یعنی اینکه یک دانشگاهی از ابتدا کل هزینه تحصصیل و زندگی را پرداخت کند در رشته های پزشکی از ابتدا به ساکن چنین موضوعی عملا امکانپذیر نیست

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
بورسیه تحصیلی معمولاً از ابتدا داده نمی شود مگر اینکه دانشجو شرایط خاصی داشته باشد. اما در کشورهایی چون فرانسه اتریش و آلمان اگر به زبان خودشان تحصیل بکنید دیگر شهریه پرداخت نمی کنید.

پریسا.ر پاسخ داده شده در 1 سال پیش

دوست عزیز شما هنگامی که به زبان کشور موردنظرتان تحصیل کنید می توانید تحصیلات رایگان داشته باشید. مثلا در آلمان یا اتریش اگر به زبان آلمانی تحصیل کنید، می توانید تحصیل رایگان داشته باشید. یا در فرانسه و اسپانیا هم به همین صورت

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
برای تحصیل رایگان باید این نکته را در نظر داشته باشید که تحصیل در رشته ای پر متقاضی مانند پزشکی بسیار رقابتی است بنابراین شما باید این نکته را مد نظر داشته باشید. شرایط شما بسیار برای تحصیل رشته پزشکی مناسب است شما می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

سحر پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز در مقاطع پایین امکان اخذ بورسیه تحصیلی وجود ندارد برای ایتالیا می توانید بوسیه بگیرید اما باید در ابتدا در آزمون imat قبول بشید.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز کشورهای اسپانیا اتریش آلمان و فرانسه از نظام آموزشی رایگان برخوردار هستند و شما می تواند رشته پزشکی رو به صورت رایگان بخونید در صورتی که به زبان بومی آن ها درس بخوانید.

رویا پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز تحصیل پزشکی در دانشگاههای فرانسه، اتریش، المان و نروژ رایگان هست . شما می توانید در کشورهایی نظیر اسپانیا و ایتالیا ارزان تحصیل نمایید . البته کشور لاتویا با توجه به اینکه ورود بدون ازمون و بدون ارایه مدرک زبان سطح بالا امکانپذیر هست گزینه مناسبی است . شما در این کشور حدود ۴۰ساعت در هفته اجازه کار خواهید داشت .
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]