0

مهدی پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر. من دارای معدل 18 رشته تجربی و آیلتس 7 می باشم. تخصص پزشکی در فرانسه ؟ شرایط تحصیل رایگان پزشکی در فرانسه چگونه است؟ ممنون.
6 پاسخ به این سوال داده شده است

صفری پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
شما برای تحصیلی پزشکی در فرانسه باید به زبان فرانسوی مسلط شوید. می توانید برای دوره زبان فرانسوی وارد این کشور شده و با گذراندن دوره و دریافت مدرک زبان وارد دانشگاه شده و به صورت رایگان به تحصیل پزشکی بپردازید.

Azizi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
درکشور فرانسه تحصیل پزشکی به زبان فرانسوی رایگان است و آزمون ورودی هم ندارد. البته با توجه به سن معدل و سطح زبانی که دارید کشورهایی چون انگلستان، اسپانیا هم می تواند برای شما گزینه خوبی در اروپا باشد.

حسین زاده پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام
تحصیل در دانشگاه های دولتی فرانسه و به زبان فرانسه رایگان است. شما می توانید از طریق پذیرش در دوره زبان وارد کشور فرانسه شده و پس از بالا بردن سطح زبان خود در رشته پزشکی تحصیل کنید.

میلادی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و وقت بخیر دوست عزیز
شما برای تحصیلی در فرانسه به صورت رایگان باید بتوانید به زبان فرانسوی مسلط شده و بتوانید در دانشگاه های این کشور به زبان فرانسوی درس بخوانید. در این صورت شما می توانید به صورت رایگان در فرانسه برای تحصیل پزشکی یا هر رشته دیگری بپردازید.

e.f پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
اگر تصمیم به تحصیل پزشکی در فرانسه دارید بهتر است با کالج زبان فرانسه شروع کنید و وارد این کشور شوید تا به سطح مورد نظر برسید و بتوانید ورود به دانشگاههای رایگان فرانسه داشته باشید. برای تحصیل رایگان فرانسه باید به زبان فرانسوی تحصیل کنید.

پریسا.ر پاسخ داده شده در 2 سال پیش

دوست عزیز شما هنگامی در فرانسه میتوانید تحصیل رایگان داشته باشید که به زبان این کشور تحصیل کنید. می توانید در ابتدا برای یادگیری زبان فرانسه به این کشور بروید و سپس مشغول به تحصیل رایگان شوید
پاسخ شما به این سوال:






[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]