0

سارا پرسیده شده در 11 ماه پیش
سلام وقت بخیر من قصد دارم بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا رو بدست بیارم . معدل لازم برای بورسیه کانادا چقدر است؟ بورسیه دانشگاه تورنتو برای ایرانیان چگونه است؟ ممنون از سایت خوبتون.
7 پاسخ به این سوال داده شده است

حسین پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز این بورسیه ها معمولا در مقاطع بالای تحصیلی است و حداقل 90 درصد نمره را نیاز خواهید داشت اما مسائلی مانند زبان تاثیر بیشتری دارد

کیمیا پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز بورسبه برای مقاطع تحصیلی بالا ست . شما می بایست سطح زبان و سابقه پژوهشی خوبی داشته باشید. شما برای چه مقطعی قصد اقدام دارید؟

e.f پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز
برای دریافت بورسیه بهتر است وارد کشور شوید بعد درخواست دهید. دانشکاه تورنتو از ابتدا به شما بورسیه نمی دهد. برای دریافت بورسیه شما باید رزومه علمی قوی، معدل بالا داشته باشید.

سیمین پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام بهتر است بفرمایید شرایطتون رو تا بشه راهنمایی درست کرد اما برای بورسیه تحصیلی معمولا در مقاطع بالاتر بورسیه تحصیلی داده میشه که شرایط هر بورسیه متفاوت است.

saman پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای اخذ بورسیه معمولا باید 4 تا فاکتور را مد نظر قرار بدهید که یکی از انها معدل است، علاوه بر معدل نمره زبان، داشتن مقالات علمی
و از همه مهمتر داشتن یک سوپروایزر یا استاد راهنما است اگر این شرایط را داشته باشید برای اخذ بورسیه تحصیلی شرایط ایده الی دارید. موفق باشید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام
دوست عزیز شانس دریافت بورسیه های تحصیلی بیشتر برای مقطع دکترا و در برخی موارد برای مقطع کارشناسی ارشد بیشتر است. سطح زبان، معدل، مقالات علمی و رزومه تحصیلی قوی برای دریافت بورسیه اهمیت زیادی دارد.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]