0

رضا پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر. من دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد می باشم. قصد دارم مدرک دکتری رو در یکی از دانشگاه های ایتالیا بگیرم. شرایط تحصیل با این مدرکم که از دانشگاه آزاد هستش چی هست؟ تحصیل در ایتالیا بدون مدرک زبان چگونه است؟ پذیرش دکتری در دانشگاه ایتالیا چگونه است؟ ممنون.
5 پاسخ به این سوال داده شده است

e.f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
برای تحصیل در مقطع دکتری شما از ابتدا باید سوپروایزر یا استاد راهنما پیدا کنید. باید رزومه علمی و پروپوزال قوی ارائه داهید. معدل و مدرک زبان یکی از موارد مهمی است که حائز اهمیت است. مدرک زبان حداقل ایلتس 6.5 و معدل باید بالای 17 باشد.

سميرا ميرجليلي پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزيز
پذيرش و تحصيل در ايتاليا بدون مدرك زبان امكانپذير نيست و حداقل بايد نمره آيلتس ٦ داشته باشيد
براي پذيرش دكترا بايد استاد راهنما يا سوپروايزر پيدا كنيد

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
درخصوص تحصیل رد مقطع دکتری شما باید یک رزومه علمی قوی ارائه بدهید و پذیرش شما تماماً بستگی به رزومه علمی و نظر سوپروابزرتان دارد. عموما بچه هایی که می خواهند برای مقطع دکتری اقدام بکنند دارای مقالات علمی معتبر، نمرات حداقل بالای 15 سطح زبان قوی و دارای یک استاد راهنما یا سوپروایزر هستند. موفق باشید.

sami پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و درود
شما می توانید با مدرک دانشگاه آزاد نیز برای تحصیل دکتری در ایتالیا اقدام نمایید. برای تحصیل در مقطع دکتری می بایست سوابق پژوهشی مناسب داشته باشید و از طریق با اساتید مختلف ارتباط بگیرید و پذیرش خود را اخذ نمایید. همچنین ارائه مدرک زبان الزامی می باشد.

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و وقت بخیر
برای پذیرش تحصیلی دکتری شما نیاز به یک سوپروایزر در دانشگاه های ایتالیا دارید. نیاز هست شما با استادید دانشگاه مکاتباتی داشته باشید و آن ها شما را به عنوان دانشجو بپذیرند. شما نیاز به مدرک زبان خواهید داشت چراکه تحصیل در این مقطع به زبان انگلیسی می باشد. لینک مقاله تحصیلی ایتالیل خدمت شما ارسال می گردد.
https://malekpourmie.com/
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]