0

حسینی پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام وقت بخیر
من میخوام برای لیسانس اقدام کنم انگلیس رشته روانشناسی، آیا برای فاندیشن اقدام کنم یا کار و تحصیل، ۲۰ سالمه
6 پاسخ به این سوال داده شده است

mohebi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. شاید هردو گزینه برای شما قابل اجرا باشه. حتما رزومه تون رو با یک کارشناس ارشد بررسی کنید

م.صفری پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
برای پاسخ به این سوال بهتر است تا شرایط شما به طور دقیق بررسی شود اما به طور کلی اگر برای دوره های فاندیشن اقدام کنید شرایط برای انتخاب دانشگاه و همینطور شرایط تحصیل برای شما راحت تر خواهد بود.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز هم دوره های کار تحصیل و هم فاندیشن برای شما مناسب هستند. برای مهاجرت به انگلستان دو مورد بسیار مهم است : یکی دارایی شما و اینکه چه مبلغی می تونید برای تحصیل و زندگیتون هزینه کنید و اینکه سطح زبانتون. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند.

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
اگر از شرایظ زبان خیلی قوی آیلتس 7.5 برخوردارید و به روانشناسی علاقه دارید فاندیشن می تواند گزینه خوبی باشد اما اگر آیتلس 6.5 دارید برای کار تحصیل اقدام کنید که همراه با کار می باشد. موفق باشید.

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز شما هم می توانید برای دوره فاندیشن هم برای کار تحصیل اقدام نمایید. برنامه کار تحصیل بسیار گزینه مناسبی است و شما هم می توانید تحصیل کنید و هم در حین تحصیل مشغول به کار شوید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

e.f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
بهتر است برای کار تحصیل اقدام کنید چون که مزایای خیلی خوبی برای شما به همراه دارد. ولی بهتر است شرایط شما تخصصی تر بررسی شود. به شما پیشنهاد میدهم با موسسه تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]