0

pariya karimi پرسیده شده در 12 ماه پیش
سلام وقت بخیر
من ماما هستم
۴۰ سالم هست
۱۲ سال سابقه کاری دارم
به زبان انگلیسی هم مسلط هستم در حد ایلتس ۶.۵
چه کشوری میتونم برای ادامه کار مهاجرت کنم؟
ممنون
8 پاسخ به این سوال داده شده است

F. A پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید برای کشورهایی مانند عمان، ترکیه، سوئد، آلمان اقدام نمایید.در حال حاضر کشور آلمان شرایط ویژه ای برای معادل سازی مدارک مامایی، پرستاری و پزشکی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

پریسا صفری پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

درود بر شما دوست عزیز
کشورهای اسکاندیناوی مانند سوئد و یا کشورهای عربی مانند عمان و یا کشور المان جهت کار برای قشر ماما شرایط مناسبی دارند. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام
دکست عزیز از آن جایی که شما برای ورود به بازار کار ابتدا باید مدرک خود را معادل سازی کنید. کشورهایی که برای این منظور به شما ویزا مخصوص می دهند می توانند گزینه مناسب تری باشند. مانند دانمارک، سوئد، نروژ، عمان و آلمان در حال حاضر کشور آلمان شرایط ویژه ای دارد که می تواند بهترین انتخاب باشد.

مسعود پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

samira htmi پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز بهترین کشور در حال حاضز کشور آلمان هست و شما میتونید با گذروندن دوره زبان آلمانی در این کشور با دریافت خدمات دولتی میتونید مشغول به کار بشید

حسین زاده پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام
دوست عزیز از ان جایی که شما برای کار در یک کشور خارجی باید ابتدا مدرک خود را معادل سازی کنید بهتر است برای کشورهایی اقدام کنید که برای این منظور شرایط مناسب تری را جهت دریافت ویزا فراهم کرده اند. مانند دانمارک، سوئد، نروژ، عمان و آلمان. در حال حاضر شرایط آلمان از نظر هزینه نسبت به سایر کشورها بسیار مناسب تر است و دولت آلمان تقریبا کلیه هزینه های معادل سازی شما را تقبل می کند.

Khorshid پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز در ابتدا شما باید مدرکتون رو معادل سازی کنید و بعد برای کار اقدام کنید. الان کشورهایی که شرایط خوبی رو برای ماماها فراهم کردند سوئد نروژ آلمان و فرانسه هست که باید زبان بومی این کشورها را یاد بگیرید و پس از آن مشغول بکار شوید. اگر تمایل دارید که با زبان انگلیسی کار کنید کشور عمان برای شما مناسب است.

Azizi پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
رشته شما خیلی خوب است و چون جز کادر درمان هستید برای کشورهایی مثل آلمان، سوئد، نروژ و عمان که ویزای کادر درمان صادر می کنند جهت معادلسازی و کار شرایط خوبی دارید. موفق باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]