0

sahar پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام وقت بخیر من میخواستم در خصوص استارت آپ با اقای دکتر جلسه داشته باشم شرایطش به چه صورت هست/
5 پاسخ به این سوال داده شده است

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
برای استارت آپ شما اول باید رزومتون بررسی بشه و اگه واجد شرایط بودید میتونید تایم مشاوره با آقای دکتر رزرو کنید. با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما بایستی در ابتدا رزومه خود را برای مشاورین ارسال بفرمایید در صورت مناسب بودن رزومه می توایند وقت مشاوره با آقای دکتر را از طریق مشاور خود تعیین فرمایید و از طریق اسکایپ مشاوره خود را اخذ نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست گرامی باید در ابتدا شرایطتون و رزومه اتون بررسی بشه اگر شانس اقدامتون بالا باشه می تونید با آقای دکتر وقت مشاوره تخصصی بگیرید برای بررسی شرایطتون می تونید با کارشناسان مشاوره بگیرید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز پس از بررسی رزومه شما در صورتی که شرایط مهاجرت از این طریق را داشته باشید می توانید وقت مشاوره دریافت نمایید. شما می توانید برای این منظور با موسسه تلفنی رایگان داشته باشید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام در ابتدا باید رزومه شما بررسی بشه اگر شرایطتون مناسب بود می تونید با اقای دکتر وقت مشاوره تخصصی بگیرید که بهتره با کارشناسان تماس بگیرید و در ابتدا شرایطتون رو بررسی کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]