0

norouzi پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام من پرستار هستم و 5 سال سابقه کار دارم برای کدام کشور میتونم اقدام به معادلسازی مدرک داشته باشم؟
14 پاسخ به این سوال داده شده است

حسین زاده پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام
دوست عزیز برخی از کشورها مانند سوئد، نروژ، دانمادک و المان نوع خاصی از ویزا و اقامت را برای این منظور به شما می دهند. کشور آلمان در حال حاضر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

Khorshid پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور دانمارک سوئد نروژ آلمان شرایط خوبی برای پرستاران در نظر گرفته اند شما پس از معادل سازی و یادگیری زبان می توانید مشغول به کار شوید

سمیرا میرجلیلی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
در حال حاضر کشورهای آلمان، سوئد، نروژ و دانمارک نیاز به پرستار دارند و البته آلمان شرایط بسیار خوبی حتی با تضمین کار نیروی کادر درمان را جذب می کند

Reza پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و دورد
با توجه به اینکه رشته پرستاری یکی از رشته های مورد نیاز و با کمبود نیروی کار در کشورهای آلمان، دانمارک، سوئد و نروژ می باشد؛ بعد از معادل سازی مدرک تحصیلی در این کشورها از شانس بالایی برای ورود به بازار کار برخوردار خواهید بود.

سمیرا میرجلیلی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب
در حال حاضر در کشورهای اروپایی مثل آلمان، سوئد، دانمارک و نروژ به شدت به نیروی کاری نیاز دارند و کشور آلمان بهترین موقعیت کاری را برای رشته پرستاری دارد

محمدعلی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام.کشورهایی مانند آلمان و دانمارک شرایط خوبی جهت معادلسازی مدرک پرستاران دارند.

Khorshid پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز کشورهای دانمارک سوئد نروژ و آلمان در حال حاضر شرایط فوق العاده ای برای کادر درمان در نظر گرفته اند که شما پس از معادل سازی و یادگیری اون زبان می تونید در رشته خودتون مشغول به کار شوید.

پریسا صفری پاسخ داده شده در 2 سال پیش

درود بر شما دوست عزیز
رشته پرستاری در کشورهایی مانند المان، نروژ، سوئد، دانمارک و عمان بسیار مورد نیاز است. شما می توانید با ورود به این کشورها مدرک خود را معادل سازی کرده و وارد بازار کار شوید. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.

mohebi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز. در حال حاضر کشور آلمان خیلی شرایط خوبی برای بحث معادلسازی مدرک پزشکان و پرستاران دارد. زبان آلمانی رو هم در ممحیط با هزینه خودشون بهتون ارائه میدن. بعد از اون وارد مرحله کاروزی میشید که به همراه حقوق ماهیانه میباشد

F. A پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز شما برای کشورهایی مانند دانمارک، سوئد، نروژ و آلمان برای معادل سازی اقدام نمایید. یکی از بهترین کشورها در حال حاضر کشور آلمان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام
دوست عزیز برخی از کشورها به دلیل نیاز بالا به نیروی کار پزشک و پرستار نوع خاصی از ویزا و اقامت را جهت معادل سازی دارند. مانند دانمارک، نروژ، سوید و آلمان. در حال حاضر المان از جهت هزینه معادل سازی و تضمین کار نسبت به دیگر کشورها شرایط ایده ال تری دارد.
برای سایر کشورها شما باید از طرق دیگر به آن ها ورود کرده و سپس در محیط مدرک خود را معادل سازی کنید.

صحرائی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوس عزیز شما برای کشور های آلمان، نروژ، سوئد، دانمارک عمان ویزای مخصوص دریافت نمائید. همچنین در کشور هائی نظیر کانادا و استرالیا و نیوزیلند پس از اخذ اقامت می توانید معادلسازی را شروع کنید. در کشور های دیگر نیز پس از اخذ اقامت از طریق تحصیلی و سرمایه گذاری و یا خودحمایتی معادلسازی را انجام دهید

Azizi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام و عرض ادب
برای رشته پرستاری و کادر درمان در حال حاضر کشورهایی چون آلمان، سوئد، دانمارک، نروژ و عمان شرایط خیلی خوبی را فراخم کرده اند مخصوصا کشور آلمان که دولت هم در هزینه های شما کمک می کند. موفق باشید.

e.f پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
کشورهایی که شما می توانید معادلسازی کنید عبارتند از المان، دانمارک، سوئد و نروژ می باشد. بایستی وارد کشور مقابل شوید زبان تخصصی آن کشور را یاد بگیرید و در محیط مدارک خود رامعادلسازی کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]