0

عماد پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر. من دار ای مدرک فوق دیپلم برق با 12 سال سابقه کار می باشم. قصد دارم در آلمان ویزای کاری بگیرم. کار در المان با مدرک فنی حرفه ای چگونه است؟ ممنون.
8 پاسخ به این سوال داده شده است

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و وقت بخیر
با توجه به رشته و سابقه کاری شما می توان گفت که شانس دریافت ویزای جست و جوی کار آلمان را دارید. البته برای دریافت این ویزا نیاز دارید تا حدودی به زبان آلمانی آشنا باشید شما می توانید برای بررسی دقیق شرایط با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

Khorshid پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز شما با مدرک فوق دیپلمتون می تونید ویزای جستجوی کار برای کشور آلمان بگیرید. کشور آلمان هم غول صنعت اروپاست و رشته برق جز مشاغل مورد نیاز کشورهای اروپایی هست و شانس کاریابی برای شما بالاست. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند و شرایطتون رو تخصصی بررسی کنند

F. A پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما از طریق ویزای جستجو کار می توانید برای آلمان اقدام نمایید. ویزای جستجو کار ویزای 6 ماهه می باشد که فرد طی مدت 6 ماه می تواند در آلمان کار خود را پیدا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

سميرا ميرجليلي پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزيز شما با مدرك فوق ديپلم هم ميتونيد ويزاي كار بگيريد و امكان معادلسازي مدرك تون در آلمان هست

سیمین پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام
برای ویزای جست و جوی کار آلمان می توانید اقدام نمایید اما جست و جوی کار بر اساس مدرک تحصیلیتون هست و به صرف داشتن و ارائه مدارک فنی حرفه ای نمی توان ویزای کار گرفت

حسین زاده پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام
دوست عزیز شما در صورتی که بتوانید از جانب یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید می توانید ویزای کار دریافت کنید. برای دریافت ویزای جاب سیکر لازم است که حداقل مدرک فوق دیپلم داشته باشید و با زبان آلمانی نیز آشنا باشید. مدارک فنی و حرفه ای معمولا مورد قبول نمی باشند.

حسین زاده پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام
شما می توانید برای مهاجرت کاری از طریق جاب آفر یا دریافت ویزای جاب سیکر اقدام کنید. در جاب آفر شما باید از جانب یک کارفرما یا شرکت آلمانی پیشنهاد کاری داشته باشید تا بتوانید ویزا دریافت کنید. در ویزای جاب سیکر به شما فرصت داده می شود تا بتوانید به مدت زمان مشخصی در آلمان حضور داشته و در محیط دنبال کار بگردید تا جاب آفر دریافت نمایید.

mohebi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز. بر طربق قانون جدید آلمان با مدرک فوق دیپلم و سن زیر چهل سال و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و داشتن مدرکزبان آلمانی می تونید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]