0

ساناز پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر. من و خواهرم قصد داریم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور، ویزای تحصیلی دریافت کنیم. با این تفاوت که خواهرم دارای شرایطی همچون: داشتن پسر و دختر 6 و 9 ساله، فوق لیسانس رشته کارآفرینی 18.50 از دانشگاه تهران، تعدا 7 کتاب چاپ شده به زبان انگلیسی، تعداد 3کتاب که توسطspringer چاپ شده، به مدت 10 سال سابقه کار در سازمان های بین المللی کارآفرینی وابسته به دانشگاه تهران ، سابقه تالیف گزارش های مربوط به کارآفرینی که از سوی Babson College درآمریکا و Business School لندن ، داشتن نمره 100 تافل می باشد. همچنین وی از سوی اساتید بسیاری در کشور کانادا و آمریکا دعوت به همکاری و ادامه تحصیل در مقطع دکتری در این کشورها شده اند. در این راستا، اگر اقدام به رفتن می کردند می بایستی به مدت 4 سال از خانواده خود دور می ماندند، که با وجود متاهل بودنشان دشوار بود. همسر ایشان دارای کارگاه تولید کارتن و بسته بندی و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تهران می باشد. خانواده خواهرم بر اساس این شرایط خواهان مهاجرت به این کشورها می باشند که هم خودش و فرزندانشان در مدارس این کشورها تحصیل کنند و هم شوهرشان از طریق ویزای کاری در آنجا مشغول به کار شود.
با توجه به این شرایط و مواردی که گفتم ، امکانش هست که ما را در خصوص شرایط و قوانین مهاجرت به کشور کانادا یا امریکا راهنمایی کنید.همچنین چه کسانی می توانند با خواهرم به عنوان همراه بروند؟
با تشکر.
1 پاسخ به این سوال داده شده است

پریسا.ر پاسخ داده شده در 1 سال پیش

دوست عزیز منظور از همراه در ویزای تحصیلی، همسر و فرزندان کمتر از 18 سال می باشد.
شما و خواهرتان دو پرونده مهاجرتی مجزا از هم دارید. اگر ایشان میخواهند در مقطع دکترا پذیرش دریافت کنند، باید بتوانند یک سوپروایزر پیدا کنند که ازآن طریق پذیرش تحصیلی دریافت کنند و سپس به دنبال دریافت ویزای تحصیلی باشند
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]