0

hoseini پرسیده شده در 11 ماه پیش
سلام وقت بخیر. من تنها دیپلم تجربی دارم ولی در زمینه های صنعتی و فنی مسلط هستم . 5سال سابقه کار با ماشین آلات دارم . کار در المان با مدرک دیپلم امکانپذیر است؟ ممنون.
6 پاسخ به این سوال داده شده است

حسین زاده پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

با سلام
بله امکان پذیر است. اما شما برای دریافت ویزای کاری آلمان باید از جانب یک کارفرمای آلمانی یا شرکت و موسسه در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید.

پریسا.ر پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

دوست عزیز شما برای کار در آلمان بهتر است مدرک حداقل لیسانس در رشته های موردنیاز داشته باشید. البته مدرک فوق دیپلم هم قابل قبول است. در کنار مدرک، سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، مدرک زبان نیز از الزامات است

sahar پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام وقتتون بخیر باشه
برای ویزای کاری شما باید حداقل مدرک لیسانس رو داشته باشید

Azizi پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی در حال حاضر برای ایرانی ها بهتر است که فرد لیسانس داشته باشد و سابقه کار مرتبط به لیسانس داشته باشد. در غیر این صورت شانس ویزای بسیار پایینی دارید. موفق باشید.

سارا پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای اخذ ویزای جاب سیکر المان شما می بایست حداقل مزوک فوق دیپلم، سه سال سابقه کار و مدرک زبان انگلیسی یا المانی داشته باشید.

شیوا پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام
دوست عزیز با مدرک دیپلم متاسفانه نمی توان ویزای کار دریافت کرد مگر اینکه شما دعوت نامه کاری داشته باشید در غیر این صورت می توانید با ویزای تحصیلی اقدام کنید
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]