0

علی تاتار پرسیده شده در 8 ماه پیش
سلام من متخصص در زمینه جوش و تراشکاری هستم خیلی در کارم حرفه ای هستم دارم روی زبان کار میکنم ۴۰ سالم هست کدام کشور راحت تر هست
6 پاسخ به این سوال داده شده است

e.f پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزیز
شرایط شما باید تخصصی بررسی شود. می توان شانس شما را برای جاب آفر کانادا امتحان کرد. یا شرایطی را فراهم کنید که در محیط بستری فراهم شود تا شما بتوانید در کشور مقابل کارفرما پیدا کنید.

نگار پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تجصیلیتون لیسانس باشه در غیر این صورت باید کارفرما داشته باشبد تا بتونید ویزای کار دریافت کنید.

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام و عرض ادب
برای کار در سایر کشورها شما باید پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در آن کشور داشته باشید. در کشورهای مختلفی می توان به حرفه جوشکاری پرداخت مانند هلند، اتریش، آلمان، کانادا و… که کار کردن در هر کدام از این کشورها شرایط خاص خود را دارد.

حسین زاده پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام
دوست عزیز برای مهاجرت کاری شما باید از جانب یک کارفرما یا موسسه جاب افر( پیشنهاد کاری) داشته باشید. بسیاری از کشورهای پیشرفته و صنعتی به تخصص شما نیاز دارند.

Samira پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزيز دو صورت داشتن پيشنهاد شغلي براي هر كشور امكان ورود شما وجود دارد بايد از طريق كاريابي بين المللي اقدام نماييد و با ارسال رزومه ميتوانيد درخواست كار نماييد

Azizi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای ویزاهای کاری مدرک تحصیلی و سطح زبان شما هم خیلی مهم است اگر جاب آفر یا پیشنهاد شغلی ندارید با لیسانس مهندسی می توانید برای کشور آلمان یا اتریش هم ویزای جستجوی کار درخواست بدهید. موفق باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]