0

ناز خاتون پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقتتان بخیر. من 18 سالمه و در مقطع دوازدهم تجربی مشغول به تحصیل هستم. معدل سال پیشم 19.4 % بود. هیچ آشنایی با زبان المانی ندارم . شدیدا دلم می خوات در دانشگاه » ludwig-maximilians-universität münchen » در رشته دندانپزشکی ادامه تحصیل بدم. شرایط پذیرش در این دانشگاه چیست؟ شرایط اخذ بورسیه تحصیلی چیست؟ لطفا راهنماییم کنید. با تشکر.
3 پاسخ به این سوال داده شده است

حسین پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست گرامی برای رشته دندان بایستی معادل شما 20 باشد و سطح c1 المانی را داشته باشد تا بتوانید در ازمون ورودی دوره های فاندیشن آن دانشگاه شرکت فرمایید بورسیه با توجه به رایگان بودن تحصیل با محدودیت رو به رو می باشد

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای تحصیل پزشکی شما باید در ازمون ورودی قبول شوید و بهتر است که ابتدا در دوره های پیش پزشکی ثبت نام نمایید. درخصوص بورسیه هم عموم دانشگاه ها به 10 درصد دانشجویان اول بورسیه می دهند ولی اینکه از ابتدا بتوانید بورسیه دریافت کنید باید یک رزومه استثنایی ارائه بدهید و تماً به رزومه علمی شما بر می گردد.

هادی زنگنه پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام من هم دوست دارم برای دوره های اوسبیلدونگ پرستاری یا دستیار دندانپزشک در آلمان اقدام کنم اارم زبان آلمانی میخوانم از کجا باید شروع کنم؟
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]