0

شایان ربیعی پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام من در حال یادگیری زبان آلمانی هستم مامایی خواندم میخواهم برای کار آلمان اقدام کنم شنیدم باید معادل سازی کرد از کجا باید شروع کنم؟
9 پاسخ به این سوال داده شده است

saman پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام وقتتون بخیر باشه
باید حداقل مدرک B۲ آلمانی رو داشته باشید
برای اطلاعات بیشتر بهتر هست با شماره های موسسه تماس بگیریدhttps://mieabroad.com/wp-admin/

mohebi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز. برای پروسه معادلسازی آلمان می تونید اقدام کنید و رشته شما بسیار مورد نیاز است. حتما با یکی از کارشناسان در این خصوص صحبت کنید

سیمین پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز در ابتدا باید سطح زبانتون رو به سطح b1برسونید و می تونید مابقی رو در آلمان تکمیل کنید و سپس برای معادل سازی اقدام کنید اما بهتره شرایط کاملتون رو با کارشناسان بررسی کنید.

F. A پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز یکی از رشته های مورد نیاز در حوزه درمان رشته مامایی است. شما بایستی حداقل سطح A2 آلمانی را داشته باشید که برای ویزای معادل سازی این کشور اقدام نمایید و پس از معادل سازی مدرک خود در آلمان میتوانید مشغول به کار شوید. برای معادل سازی بایستی سطح زبان شما به سطح B2 رسیده باشد. دوره معادل سازی شما از طریق کارورزی انجام می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

Khorshid پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور شرایط ویژه ای را برای کادر درمان در کشور آلمان در نظر گرفته است. شما می توانید دوره های معادل سازی و یادگیری زبان رو در کشور آلمان با هزینه دولت بگذرونید و پس از آن مشغول به کار شوید. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند

پریسا پاسخ داده شده در 2 سال پیش

درود بر شما دوست عزیز
شما با معادل سازی مدرک در کشور المان و یادگیری زبان المانی می توانید در این کشور کار کنید. در این خصوص موسسه حقوقی ملک پور خدمات خیلی خوبی ارائه می دهد. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.

samira htmi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز بهترین کشور برای ماماها در حال حاضر آلمان می باشد . ویزایی مختص کادر درمان برای آلمان وجود دارد که به شما این فرصت می دهد در خود این کشور زبان را خوانده و معادلسازی را گذرانده و مشغول به کار شوید .

سمیرا میرجلیلی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب
برای ویزای کار آلمان جهت معادلسازی ‌ و جذب نیروی کادر درمان در اسرع وقت اقدام بفرمایید زیرا این فرصت به دلیل تقاضای زیاد متخصصین بسیار محدود است
جهت معادلسازی، ویزای کار و کاریابی می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید و پروسه را با کمک وکلا انجام دهید

حسین زاده پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام
دوست عزیز برای ورود به بازار کار بتدا باید مدرک خود را معادل سازی نمایید. در حال حاضر کسور آلمان شرایط ویژه ای را برای جذب نیروی کار پزشک و پرستار و ماما فراهم کرده است. شما می توانید در وبینار مربوط به این برنامه ثبت نام کرده و برای مهاجرت از این طریق اقدام نمایید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]