0

علی رنجبر پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام ممنون از اطلاعات عالی شما من دانشجوی لیسانس روانشناسی هستم خیلی دوست دارم به کشور انگلیس مهاجرت کنم این روش جدید را دیدم برای من مناسب است؟ دیدم فقط مهندسی است!
6 پاسخ به این سوال داده شده است

پریسا پاسخ داده شده در 2 سال پیش

درود بر شما دوست عزیز
مواردی اعم از سن، گپ تحصیلی و نمره زبان جهت مهاجرت تحصیلی به انگلستان حائز اهمیت است. پیشنهاد می شود روی خطوط تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

حامد پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام. دوره های کار تحصیل دوره های بسیار جالبی در انگلستان هستند که می توانید کار و تحصیل کنید و از نظر شغلی خیالتون راحت باشه. ولی رشته روانشناسی کمی محدود هست

mahsa پاسخ داده شده در 2 سال پیش

صحرایی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز رشته های مربوط به کار تحصیل انگلستان متنوع هستند و محدود به رشته های مدیریتی نیست. البته در خصوص رشته روانشناسی ممکن است شرایط و محدودیت هایی باشد .لطفا با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی گردد

Azizi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
شرایط کار تحصیل در عموم رشته های امکان پذیر است اگر شما به رشته خودتان روانشناسی خیلی علاقه دارید و از سطح زبان مناسبی هم برخوردار هستید از طریق دوره های یک ساله و فاندیشن هم می توانید اقدام کنید که سریعتر وارد بازار کار شوید. موفق باشید.

نگار پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز دوره های کار تحصیل در بسیاری از رشته ها وجود دارد و در حال حاضر شرایط مطلوبی نیز دارد که می توانید اقدام کنید اما بهتر است شرایط خود را به صورت کامل بررسی کنید چرا که شرایطی مانند سن، گپ تحصیلی، سطح زبان و … در اخذ ویزای انگلستان بسیار مهم است.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]