0

حمید هژبری پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام ممنون از سایت خوبتون من مهندس مکانیک هستن و سابقه کار خیلی مناسبی دارم میخواهم برای آلمان اقدام کنم آیا به جز ویزای جستجوی کار مسیر دیگری هم است؟
7 پاسخ به این سوال داده شده است

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز شما با جاب آفر و پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرما در آلمان می توانید ویزای کار بگیرید. می توانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور رو از قسمت محصولات سایت تهیه کنید و بدون نیاز به وکیل برای خودتون کار پیدا کنید

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
در صورتی که از جانب یک کارفرما یا شرکت در آلمان دعوتنامه کاری رسمی داشته باشید می توانید مستقیما ویزای کاری دریافت کنید. از آن جایی که آلمان نسبت به سن حساس است راه ورود از طریق تحصیل کمی می تواند سخت باشد. شما می توانید برای کشورهای همسایه نیز اقدام کرده و پس از دریافت ویزا این امکان برای شما فراهم است که در آلمان نیز به دنبال کار بگردید.

سیمین پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز می تونید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید در غیر این صورت اگر کارفرما داشته باشید و بتونید دعوت نامه کاری بگیرید می تونید ویزای کار اخذ کنید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
در صورتی که از جانب یک کارفرما یا موسسه دعوتنامه کاری به صورت رسمی داشته باشید می توانید برای دریافت ویزای کار و اقامت کاری اقدام نمایید. علاوه بر این می توانید در صورت دارا بودن شرایط مناسب از طریق تحصیل یا برخی از روش های مبتنی بر سرمایه به اروپا ورود کرده و در محیط به دنبال کار بگردید.

leyla پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
بهتره با ویزا های تحصیلی وارد بشید
و بعد توی کشور ویزا رو به ویزای کاری تبدیل کنید

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز می توانید در صورت دعوتنامه کاری رسمی مستقیما ویزای کاری دریافت نمایید. همچنین در صورت دارا بودن شرایط لازم می تواننید از طرق دیگر مانند تحصیل یا روش های مبتنی بر تمکن مالی به اروپا ورود کرده و سپس در آلمان به دنبال کار بگردید.

nazanin پاسخ داده شده در 1 سال پیش

پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]