0

حسین نائینی پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من یک دوره تحصیلی لیسانسم را در اکراین بودم الان ایرانم میخواهم به اروپا مهاجرت کنم در کدام کشورها شانس کاریابی برای حسابدار بیشتر است؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

محمدعلی پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. شما می توانید با استفاده از محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور به طور کامل با موضوع کاریابی در کشورهای اروپایی آشنا شوید.

Reza پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و دورد
در صورتی که در یکی از کشورهای اروپایی مثل انگلستان و سوئیس (دوره های کار تحصیل)، سوئد، دانمارک، هلند و فنلاند مرتبط با رشته تحصیلی خود یک دوره مستر پذیرش بگیرید پس از فارغ التحصیلی شانس بالایی برای ورود به بازار کار خواهید داشت.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
رشته حسابداری نیاز به معادل سازی دارد شما برای کار تو این رشته اول باید دوره حسابداری تو اون کشور بگذرونید که با قوانین حسابداری تو اون کشور آشنا شید و بعد می توانید در این رشته کار کنید.

سپهر پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام وقت بخیر
رشته حسابداری باید حتما معادل سازیش انجام بشه تا بتونید کار پیدا کنید
پس بهتره راه ورودتون از یک طریق دیگه باشه و وقتی وارد کشور شدید معادل سازی مدرک رو انجام بدید

mohebi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. رشته حسابداری جزء رشته های خاص حساب میشه و در هر کشوری باید معادلسازی شود. برای اروپا هم باید از یک راه پذیرش و ویزای تحصیلی ورود کنید و پس از اینکه ورود کردید در محیط می تونید چند ماهه مدرکتون رو معادلسازی کنید و پس از اون وارد بازار اون کشور شوید. حسابداری جزء رشته های پولساز در کشورهای اروپایی محسوب می شود
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]