0

علی پناهنده پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من شنیدم فنلاند بازار کار خیلی عالی دارد از کجا میتوانم کار پیدا کنم و ویزای کاری فنلاند بگیرم؟
4 پاسخ به این سوال داده شده است

قادری پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز شما می توانید از طریق تحصیل وارد این کشور شده و در محیط به دنبال کار بگردید. همچنین در صورتی که جاب آفر (پیشنهاد کاری) و دعوتنامه کاری رسنی داشته باشید می توانید ویزای کار دریافت نمایید. موسسات و سایت های معتبر کاریابی در نروژ در مقالات وبسایت های موسسه که مربوط به کار در نروژ می باشد ارائه شده است.

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
کشور فنلاند کشور ثروتمندی است منتها برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. و کار در کشور فنلاند نیازمند به داشتن پیشنهاد شغلی است برای ایرانی ها یا اینکه از طریق پذیرش تحصیلی اقدام نمایید. موفق باشید.

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز برای کار در فنلاند شما اول باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید به واسطه آن ویزای کار بگیرید. ولی شما می توانید از طریق تحصیل در رشته هایی که بازار کار خوبی دارند و کاریابی برای آنها گارانتی هست اقدام کنید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام دوست عزیز بهتره در ابتدا شرایطتون رو به صورت کامل بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد. برای کار در فنلاند باید پیشنهاد شغلی از این کشور داشته باشید تا بتونید اقدام کنید در غیر این صورت متاسفانه اخذ ویزای کار امکان پذیر نخواهد بود. بهتره در ابتدا از طریق تحصیل اقدام کنید و سپس وارد کار بشید که می تونید شرایطتون رو به صورت کامل با کارشناسان بررسی کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]