0

hoseini پرسیده شده در 11 ماه پیش
سلام وقت بخیر .مهاجرت کاری بدون مدرک زبان چگونه است؟ تحصیل رایگان بدون مدرک زبان چگونه است؟ ممنونم.
7 پاسخ به این سوال داده شده است

زارع پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام. وقت بخیر. اکثر ویزاهای کاری مثل ویزای کار اتریش و اقامت کاری کانادا نیاز به نمره زبان دارند ولی جهت تحصیل بدون مدرک زبان می توانید به کشورهایی مانند فنلاند و در بعضی موارد لتونی فکر کنید.

زارع پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام. وقت بخیر. اکثر ویزاهای کاری مثل ویزای کار اتریش و اقامت کاری کانادا نیاز به نمره زبان دارند ولی جهت تحصیل بدون مدرک زبان می توانید به کشورهایی مانند فنلاند و در بعضی موارد لتونی فکر کنید.

حسینی پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام عرض ادب
در مهاجرت کاری الزاماً شما نیاز به مدرک زبان دارید و بدون زبان امکان ارتباط با کارفرما نداشته و شانس کاریابی حتی در صورت اخذ ویزا، بسیار پایین می باشد. در مورد تحصیل نیز باید گفت دانش حداقلی زبان نیاز است، هر چند در بسیاری کشورها همچون هلند، اتریش، فنلاند، اسپانیا و … نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد. موفق و پایدار باشید.

سارا پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز یرای مهاجرت کاری شما می بایست مدرک زبان داشته باشید و یا زبان شما در سطح مناسبی باشد. برای تحصیل نیز شما نیاز به مدرک زبان دارید البته در برخی از کشورها نظیر فرانسه که تحصیل رایگان می باشد شما می توانید با سطح پایینی از زبان فرانسه حد اقل a2 برای اخذ ویزا اقدام نمایید. در اسپانیا، اتریش و المان نیز همین شرایط وجود دارد. زرای راهنمایی بهتر شما لطفا شرایط سنی،تحصیلیتون رو بفرمایید

omid jalali پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام و عرض ادب

مهاجرت کاری بدون مدرک زبان خیلی ساده نیست اما شما بدون مدرک زبان میتوانید برای تحصیل اقدام کنید .
بستگی به مدرک تحصیلی ، معدل شرایط سنی و … دارد .

صفری پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام دوست عزیز؛ شما برای کار در خارج از کشور باید یک سری شرایط داشته باشید. از جمله مواردی که به شما کمک میکند می توانیم به تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار اشاره کنیم و بدون هر کدام از اینها مقداری کار شما سخت تر خواهد شد. برای تحصیل رایگان هم شما باید به زبان کشور مقصد مسلط باشید و این را اثبات کنید و اغلب از شما مدرک خواسته می شود.

Khorshid پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای مهاجرت کاری شما باید به زبان خارجی آشنایی داشته باشید تا بتوانید کار کنید. در مورد تحصیل بدون مدرک زبان هم شما می توانید در کالج زبان در اون کشور درس بخوانید یا اینکه پذیرش با دوره زبان برای شما گرفت. البته بهتر است شرایط شما دقیقتر بررسی شود چون که سن مدرک تحصیلی و دارایی شما در انتخاب کشور بسیار موثرند
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]