0

مهران سالاری پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من ۴۰ سالم هست و دیپلم هستم می خواهم به همراه خانواده اقامت کشوری نظیر اتریش را دریافت کنم از کجا باید شروع کنم چه روش هایی است؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

samira htmi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اخذ اقامت اتریش و هر کشوری شما می توانید از یکی از روش های مهاجرت شامل تحصیل . کار . سرمایه گذاری و خود حمایتی اقدام کنید . باید شرایطتتون بررسی بشه تا بهترین روش برای شما مشخص بشه .

e.f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
شرایط شما نیاز به بررسی تخصصی دارد. تمکن مالی، شرایط همسرو فرزندان باید مورد بررسی قرار گیرد تا ببینیم کدام مسیر برای شما مساعدتر است.

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای اینکه شما را بیشتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی باتوجه به شرایط سنی و مدرک تحصیلی تان پروسه های سرمایه گذاری بیشتر به شما می خورد.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز برای مهاجرت به اتریش ۷ روش مهاجرتی وجود دارد. سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، پشتوانه مالی و سایر شرایط شما باید به صورت دقیق بررسی شود تا بتوانیم شما را برای انتخاب بهترین روش راهنمایی کنیم. شما می توانید با مشاورین ما در موسسه تماس تلفنی رایگان داشته باشید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز می تونید برای مهاجرت از روش هایی مثل تحصیل، کار، سرمایه گذاری اقدام کنید اما نیاز هست که شرایطتون به طور کامل بررسی بشه بهتره با کارشناسان صحبت کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]