0

حسام نصیری پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من یک ویدئو دیدم از شما در خصوص سرمایه داری در اروپا خیلی نکته داشت من اوضاع مالی بد نیست می خواهم با همین نشان دادن املاک و مستغلات ام اقامت بگیرم کددم کشور بهتره؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

samira htmi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز در خصوص اقامت در اروپا روشی وجود دارد تحت عنوان خودحمایتی یا تمکن مالی که با ارائه املاک و پرینت حساب شما میتونید اقامت بگیرید . میتونید مباحث اولیه در خصوص خودحمایتی کشورهای اتریش ، فرانسه ، پرتغال ، اسپانیا ، یونان ، ایتالیا را در سایت مشاهده نمایید

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز اقامت از طریق تمکن مالی برای کشورهای اتریش فرانسه پرتغال اسپانیا یونان ایتالیا و سوئیس امکان پذیر است. شما باید یک یا دو سند ملکی نشون دهید و در حساب خودتون به ازای هر نفر پول بزارید. پیشنهاد میکنم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند و شرایطتون رو تخصصی بررسی کنند

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
شما می توانید از طریق روش خودحمایتی و بدون نیاز به سرمایه گذاری اقامت برخی از کشورهای اروپایی از جمله سوئیس، اتریش، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و برخی دیگر از کشورها را دریافت نمایید. شما می توانید برای بررسی دقیق تر شرایط خود و آگاهی بیشتر از جزئیات این روش با موسسه تماس تلفنی رایگان داشته باشید.

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز اگر بخواهید بدون سرمایه گذاری و انتقال سرمایه اقامت بگیرید روش خودحمایتی یکی از بهترین روش هاست که می تونید برای کشورهایی مثل سوئیس، اتریش، فرانسه، پرتغال، یونان، اسپانیا و ایتالیا اقدام کنید اما بهتره شرایطتون رو به صورت کامل با کارشناسان بررسی کنید.

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما می توانید برای کشورهایی مانند اتریش، سویس، پرتغال، اسپانیا، یونان، ایتالیا، فرانسه و.. از طریق تمکن مالی اقدام نمایید. از الزامات مشترک برای این کشورها این است که شما اثبات نمایید از لحاظ مالی وضعیت مالی خوبی دارید. هر کدام از این کشورها آثار حقوقی متفاوتی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]