0

mohebi پرسیده شده در 8 ماه پیش
سلام دانش اموزی ۱۴ ساله هستم کلاس نهم معدل های نوبت اول و نوبت دومم همه ۲۰ شدن وضع اقتصادی هم متوسط هست دیپلم زبان اینگلیسی دارم و مدرک فانتوم جهانی و دیپلم افتخار ریاضی میخواستم برای چند ماه دیگه که میرم کلاس دهم مهاجرت کنم میخواستم ببینم چه مدارسی در چه کشور هایی مناسب من هستن
5 پاسخ به این سوال داده شده است

Khorshid پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما برای مدارس خصوصی و بین الملی ۵ قاره می تونید اقدام کنید . برای کشور هایی مثل کانادا استرالیا آمریکا انگلیس فرانسه اسپانیا اتریش سوئیس ترکیه امارات میتوان برای شما پذیرش گرفت. هزینه تحصیل و خوابگاه و زندگی با توجه به امکانات و لول هر مدرسه متفاوت هست. اما به صورت کلی هزینه ها از ۳۰ هزار یورو در سال شروع می شود.

شهاب پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز شرایط تحصیلی شما بسیار عالی است. شما می توانید برای کشورهائی نظیر اتریش، انگلستان، کانادا، استرالیا و امریکا اقدام نمایید.البته پشتوانه مالی شما بسیار حائز اهمیت می باشد. خانواده تا چه میزان می توانند از نظر مالی شما را ساپورت کنند؟

F. A پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما می توانید برای کشورهایی مانند اتریش، سویس، کانادا، آمریکا، استرالیا و… اقدام نمایید. میزان هزینه ها ی تحصیل و زندگی برای تحصیل در خارج از کشور بسیار مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

نگار پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما می تونید در بهترین کشورها و همچنین در بهترین مدارس تحصیل کنید مثل مدارس انگلستان، کانادا، سوئیس، فرانسه، اتریش، اسپانیا و …

Azizi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
با توجه به رزومه ای که می فرمایید کشورهایی چون انگلستان و سوئیس و کانادا و آمریکا مدارس خیلی با کیفیتی دارند و می توانید برای آنها اقدام نمایید. موفق باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]