0

هلنا پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام وقت بخیر. ویزای کار مامایی در آلمان چگونه است؟ درآمد مامایی در آلمان چقدر است؟ ممنونم.
8 پاسخ به این سوال داده شده است

Khorshid پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز آلمان در حال حاضر شرایط خیلی خوبی برای کادر درمان و ماماها فراهم کرده است. شما می توانید با حداقل دانش زبان آلمانی وارد کشور آلمان شوید و به صورت رایگان زبان آلمانی را یاد بگیرید و همینطور به صورت رایگان دوره های معادل سازی را بگذرانید. حداقل حقوق ماما ها در آلمان حدود ۳ هزار یورو در ماه است.

حسین زاده پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام
برخی از کشورهای اروپایی مانند دانمارک، نروژ، سوئد و آلمان به علت نیاز بالا به نیروی کار پزشک، پرستار و ماما شرایط بسیار خوبی را برای مهاجرت و همچنین معادل سازی مدرک پزشکی و پرستاری و مامایی فراهم کرده اند.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس تلفنی رایگان داشته باشید.

فرید شایگان پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز
در مورد افرادی که پزشک هستند و یا پرستار ها یا ماما ها و کادر درمان می تونند با دانستن مقدار کمی زبان آلمانی می تونند حتی تمامی هزینه ها رو دولت پرداخت می کنند حتی هزینه ی دوره زبان و الباقی هزینه ها حتی ترجمه مدارک شما رو هم حتی دولت آلمان پرداخت می کند .

نوید هادیزاده پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام دوست عزیز
کشورهای آلمان نروژ دانمارک نیاز به کادر درمان دارند ئ مقصد مناسبی می باشد
و درامدهای بالای 2500 یورو در ماه دارند

Azizi پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
در حال حاضر برای کادر درمان کشور آلمان بهترین گزینه و دولت خدمات خیلی داره و اکثر هزینه های دوره های معادلسازی را پرداخت می کنه و عموماً هم کارشناس مامایی و پرستار ماهانه 3500 تا 4000 یورو درآمد داره. موفق باشید.

خاکسار پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام و عرض ادب. کشور آلمان بستر کاری بسیار مناسبی برای کادر درمان از جمله مامایی فراهم آورده است و اشخاص می توانند با معادل سازی مدرک تحصیلی خود در این کشور نشغول به کار شوند.

سارا پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای اخذ ویزای معادلسازی المان شما می بایست مدرک b1المانی داشته باشید و با دریافت مدرک b2 در المان شروع به کار نمایید و در ایران مجوز کار کردن و کد نظام پرستاری را داشته باشید. حقوق ماماها عموما بین ۳۵۰۰ تا۴۰۰۰ یورو در سال می باشد.

پری پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام دوست عزیز
باتوجه به این که جمعیت المان رو به پیری است با بحران نیروی کادر درمان مواجه است و در این خصوص ویزایی برای معادل سازی این افراد صادر می کند. در آمد و مزایای کادر درمان نیز در المان ایده ال است. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]