0

مخفی پرسیده شده در 11 ماه پیش
سلام. شرایط تحصیل در مدارس انگلیس چیست؟ بورسیه تحصیل در انگلستان چه شرایطی دارد . ممنون.
5 پاسخ به این سوال داده شده است

Khorshid پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای تحصیل در مدارس انگلستان به مدرک زبان نیاز ندارید و با توجه به اینکه چه مبلغی برای تحصیل و زندگی خود در نظر گرفته اید، می توانید برای مدارس مختلف اقدام کنید . در مورد بورسیه تحصیلی، اخذ بورسیه تحصیلی در مدارس امکان پذیر نیست و بیشتر در دانشگاه و مقطع دکتری می توان بورسیه گرفت.

سارا پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام وعرض ادب
دوست عزیز برای تحصیل در مدارس انگلستان امکان اخذ بورسیه وجود ندارد . زبان شما می بایست در سطح خوبی باشد ولی نیاز به ارائه مدرک زبان نیست. معدل و نمرات شما نیز بسیار مهم است.

حسن پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام…جهت تحصیل در مدارس انگلستان باید شرایط شما به دقت بررسی شود…امکان اخذ بورسیه در این مقطع سخت تر هست… پیشنهاد می شود مقالات سایت را در خصوص شرایط مدارس انگلستان مطالعه بفرمایید…امکان تحصیل در این مقطع بدون نیاز به مدرک زبان بسته به سن دانش اموز وجودذ دارد.

حسین پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام و عرض ارادت برای تحصیل در مدارس انگلیس بهتر است زبان خوبی داشته باشید و معدل شما بالاتر از 15 باشد بورسیه تحصیلی در مقاطع مدرسه متاسفانه وجود ندارد

نسیم نوروزی پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز
باید شرایط خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد اما امکان اخذ بورسیه تحصیلی در مدارس امکان پذیر نیست و برای مقاطع بالاتر می توانید بورسیه دریافت نمایید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]