0

ایمان پرسیده شده در 11 ماه پیش
سلام وقتتون بخیر من سایت شما را کامل مطالعه کردم
تحصیل در لاتویا به نظرم خیلی کم هزینه تر از سایر کشورهای اروپایی اومد . آیا بعد از تحصیل در لاتویا من میتونم وارد کشورهای دیگه اتحادیه اروپا بشم و اونجا مشغول به کار بشم ؟
9 پاسخ به این سوال داده شده است

kaveh پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام وقت بخیر
برای کشور لاتویا اگر بخواین برای تحصیل اقدام کنید شما اجازه دارید بعد از سال اول به دانشگاه های پارتنر کشور های دیگه مثل فنلاند ٬ بلژیک ٬ اتریش و نروژ بروید و هم انجا ادامه تحصیل بدید و هم کار کنید .

mohebi پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز. بله شما راحت به سایر کشورهای تاپ اروپایی از سال دوم تحصیلتون می تونید ورود کنید. حتی مدتی از تایم تحصیل را در کشورهای دیگر هم می تونید باشید

حسین زاده پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام
مدرک تحصیلی دانشگاه های لاتویا در کل اتحادیه اروپا مورد تائید بوده و دارای اعتبار است. شما در صورت تمایل با مدرک تحصیلی دانشگاه های لاتویا هم برای کار هم برای تحصیل می توانید در سایر کشورهای اروپایی اقدام کنید.

e.f پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز اگرشما در هر یک از کشورهای اروپایی بتوانید کارفرما پیدا کنید می توانید اقامت کاری بگیرید و مشغول به کار شوید.

م.صفری پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز
بله درست می فرمایید، تحصیل و زندگی در این کشور از بسیاری از کشورهایی که حتی تحصیل در آنها رایگان هست نیز برای شما هزینه کمتری خواهد داشت. شما با داشتن مدرک تحصیلی این کشور می توانید در کل اتحادیه اروپا کار پیدا کنید و مشغول به کار شوید.

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز بله شما با تحصیل در این کشور می توانید در سایر کشورهای اروپایی کار کنید مدرک این کشور را سراسر اروپا می پذیرند. امکانات و شرایط مناسبی هم برای دانشجویان فراهم می نماید شما می توانید برای بررسی شرایط با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان به صورت دقیق شرایط شما را بررسی نمایند.

Azizi پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
بلی این امکان وجود دارد و حتی شما در حین تحصیل در کشور لاتویا می توانید وارد برنامه های اراسموس شوید و علاوه بر اینکه وارد کشورهای بزرگ شوید بتوانید بورسیه و حقوق هم دریافت نمایید. موفق باشید.

samira htmi پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام دوست عزیز
بله امکان ورود شما به سایر کشورهای اروپا امکان پذیر است و در صورت پیدا کردن شغل امکان تبدیل اقامت شما به اقامت تحصیلی وجود دارد .

Dani پاسخ داده شده در 11 ماه پیش

سلام و دورد
بله در صورتی که پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما داشته باشید می توانید برای اخذ اقامت کاری در کشوری دیگر اقدام نمایید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]