0

علی خشنودی پرسیده شده در 9 ماه پیش
سلام من ۳۳ سالم هست و فوق دیپلم عمران هستم می خواهم به کانادا مهاجرت تحصیلی داشته باشم شرایط ادامه تحصیل در کانادا چیست؟
9 پاسخ به این سوال داده شده است

Khorshid پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای تحصیل در مقطع لیسانس باید آیلتس ۶ داشته باشید،در کشور کانادا برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا سن و گپ تحصیلی بسیار اهمیت دارد. شما به خاطر سن و گپ تحصیلیتون شانستون برای ویزای تحصیلی کانادا پایین است. پیشنهاد میکنم برای کشورهایی مثل هلند فنلاند سوید اتریش ک سن و گپ تحصیلی شما برای ویزا ایجاد نکنه اقدام کنید.

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
در حال حاضر تحصیل در کشور کانادا برای ایرانی ها زمانی میسر است که از سن و گپ تحصیلی مناسبی برخوردار باشند با توجه به اینکه 33 سالتان است امکان اخذ شانس اخذ ویزای تحصیلی برای شما پایین است. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله زیر مراجعه کنید. موفق باشید.
https://malekpourmie.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%af%d8%b1%da%a9-%d8%af%db%8c%d9%be%d9%84%d9%85/

حمید پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز. شما به نظرم باید از طریق تحصیل در مقطع لیسانس اقدام کنید که در کانادا شرایط سنی اهمیت دارد. کشورهایی مثل فنلاند شرایط بیار عالی برای شما دارند.

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
شرایط عمومی شما باید بصورت کامل بررسی شود مخصوصاً نمره زبان و گپ تحصیلی که دارید. اگر شما از گپ تحصیلی بیش از 3 تا 4 سال برخوردار باشید شانس پایینی دارید. موفق باشید

نگار پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای تحصیل در کانادا محدودیت سنی وجود دارد متاسفانه با 33 سال سن و گپ تحصیلی طولانی مدت امکان ورود به مقطع لیسانس در کانادا وجود ندارد اما می توانید برای برخی از کشورهای اروپایی که محدودیت سنی ندارند اقدام نمایید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی به کانادا شما می توانید برای مقطع لیسانس و یا دوره های پست گرجوئیت اقدان نمایید. مدرک فوق دیپلم در تمامی دانشگاه ها و کالج ها پذیرفته نیست. همچنین با توجه به شذرایط سنی شما برای مهاجرت تحصیلی به اروپا شانس ویزای بالاتری دارید. پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه فرمایید.
https://malekpourlaw.com/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%DB%8C%D9%BE%D9%84%D9%85/

samira htmi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز
فوق دیپلم معادل دیپلم می باشد از همین رو گپ تحصیلی شما زیاد می باشد و شما باید برای لیسانس اقدام نمایید
کانادا روی سن و گپ تحصیلی حساسیت ویژه ای دارد و ممکن است دچار ریسک ویزا شوید

Azizi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
با توجه به سن و مدرک تحصیلی که میفرمایید برای تحصیل در کشور کانادا مخصوصاً روی بحث ویزا شانس بسیار پایینی دارید. پیشنهاد می کنم حتما قبل از هز اقدامی با یک وکیل یا مشاور مهاجرت معتبر مشاوره نمایید. موفق باشید.

صحرائی پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای ادامه تحصیل در کانادا سن و گپ تحصیلی بسیار حائز اهمیت است و برای مقطع لیسانس بهتر است بیش از 3-4 سال گپ تحصیلی نداشته باشید. شرایط سنی شما برای تحصیل در کشور های اروپایی نظیر اتریش و فنلاند مناسب تر می باشد.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]