0

نادر محمدزاده پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من در حال یادگیری زبان آلمانی هستم خیلی به اتریش علاقه دارم ۲۵ سالم هست و کاردانی هستم چه مسیری به من‌پیشنهاد می دهید؟
4 پاسخ به این سوال داده شده است

مهام پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. شما اگر لیسانس داشته باشید و زبان المانی رو بلد باشید می تونید در اتریش ادامه تحصیل بدهید. در برخی دانشگاه های اتریش دوره زبان آلمانی و انگلیسی نیز برگزار می شود.

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
باتوجه به شرایط سنی که دارید مهاجرت از طریق تحصیل بهترین گزینه است و شما هم برای دانشگاه های دولتی می توانید اقدام کنید و هم برای دانشگاه های خصوصی که هزین بر است. البته در حال حاضر مسیر مهاجرت اتریش هم طولانی است. موفق باشید.

صحرائی پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز تحصیل در دانشگاهها و فاخ هوخ شوله های دولتی اتریش به زبان آلمانی رایگان است . چنانچه شما قبولی دانشگاه دولتی ایران را داشته باشید و چندین واحد گذرانده باشید م یتوانید در اتریش در مقطع لیسانس درس بخوانید. برای تحصیل در دانشگاههای علمی کاربردی (فاخ هوخ شوله) نیاز به قبولی دانشگاه ایران نیز ندارید

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز شما این امکان رو دارید که برای دانشگاه های رایگان اتریش فرخ هوخ شوله اقدام کنید . اکر به زبان آلمانی نیز تسلط ندارید می توانید برای کار زبان آلمانی این دانشگاه نیز اقدام کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]