0

علی دین‌داران پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من دانشجوی پرستاری هستم ۲۲ سالمه میخواهم برای پزشکی در اروپا اقدام کنم کدام کشور بهتر است؟
5 پاسخ به این سوال داده شده است

ثمین پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز می تونید در کشورهایی مثل اسپانیا، فرانسه، چک، مجارستان، لاتویا و … اقدام کنید اما بهتره در ابتدا شرایطتون به صورت کامل بررسی بشه و بعد اقدام کنید.

mohebi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. در خصوص سطح زبان و میزان پشتوانه مالی و معدل چیزی بیان نکردید. اما در اروپا گزینه فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، لتونی و… وجود دارد

صحرائی پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای تحصیل در رشته پزشکی در اکثر کشور ها شما می بایست در آزمون ورودی رشته پزشکی و یا کنکور آن کشور پذیرفته شوید. در حال حاضر شما میتوانید در کشور فرانسه ، لاتویا و قبرس بدون زبان وارد دانشگاههای این کشور شوید. همچنین تحصیل در کشور های آلنان، فرانسه و اتریش نیز رایگان و در اسپانیا و ایتالیا ارزان است. سطح زبان و پشتوانه مالی شما چقدر است؟

سیما پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز شما می تونید در کشورهایی مثل فرانسه، اسپانیا، لاتویا و … اقدام کنید اما بهتره شرایطتون کاملا بررسی بشه

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز اگر مایل هستید که تحصیل شما هزینه کم تری داشته باشد باید در دانشگاه های دولتی تحصیل نمایید. تحصیل در دانشگاه های دولتی به زبان آن کشور می باشد. مانند فرانسه ، اسپانیا، ایتالیا و غیره. همچنین می توانید به زبان انگلیسی به تحصیل بپردازید اما هزینه های تحصیل برای شما بالاتر خواهد بود. پیشنهاد می شود با موسسه تماس گرفته و با توجه به شرایط خود مشاوره تخصصی و رایگان دریافت نمایید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]