0

لعیا پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر. مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی چگونه است؟ مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل چه شرایطی دارد ؟
11 پاسخ به این سوال داده شده است

م.صفری پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
همانطور که می دانید موسسه حقوقی ملکپور مشاوره و خدماتی در زمینه روش پناهندگی ارائه نمی نماید و توصیه ما بر این است که شرایط قانونی را برای مهاجرت انتخاب نمایید. برای بررسی شرایط تحصیل باید سن، تحصیلات، مدرک زبان و … شما کامل بررسی شود اما به طور کلی شما برای تحصیل باید مدرک زبان در حد آیلتس 6، گپ تحصیلی پایین و تمکن مالی کافی را داشته باشید.

پریسا پاسخ داده شده در 2 سال پیش

درود بر شما دوست عزیز
موسسه حقوقی ملک پور روش پناهندگی را تحت هیچ شرایطی پیشنهاد نمی دهد چرا که عواقب خاص خودش را دارد. جهت دریافت اقامت تحصیلی ایتالیا افراد با ارائه مدرک زبان ایلتس می توانند برای مقاطع مختلف تحصیلی اقدام نمایند. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.

Azizi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
دوست عزیز پناهندگی راه موفقیت نیست، اگر می خواهید موفق باشید راهش این نیست که خودتان را به یک کشوری تحمیل کنید. کاش شرایط تان را کامل می گفتید تا ما بهتر می توانستیم کمکتان بکنیم راه های زیاد و قانونی مثل کار، تحصیل، تمکن مالی و… وجود داره که می توانید از آنها استفاده کنید. موفق باشید

سمیرا میرجلیلی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه مشاوره یا خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد
در رابطه با‌ مهاجرت تحصیلی سن شما، تحصیلات و تمکن مالی شما حائز اهمیت است

کیمیا پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز موسسه mie در خصوص پناهندگی مشاوره و اقدامی ندارد. برای تحصیل در ایتالیا شما می توانید از بورسبت های متعدد این کشور استفاده کنید. لطفا اطلاعات دقیق تری از شرایط خودتون بفرمایید

mohebi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز. تا اونجایی که اطلاع دارم موسسه حقوقی ملک پور برای پناهندگی خدمات مشاوره و توصیه ایی برای پناهندگی ندارد

نگار پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
موسسه حقوقی ملک پور مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد و این روش را نیز توصیه نمی کند اما برای تحصیل باید شرایط خود را به صورت کامل بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد مانند سن، میزان تحصیلات، سطح زبان و … اما برای تحصیل در ایتالیا می توانید در بسیاری از رشته ها به تحصیل بپردازید اما باید مدرک زبان نیز ارائه کنید.

e.f پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
ما در زمینه پناهندگی خدماتی نداریم و با توجه به سختی هایی که در مسیر این روش وجود دارد به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم. برای تحصیل شرایط شما از جمله سن، مقطع تحصیلی، معدل ، گپ تحصیلی و تمکن مالی باید مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوان شما را درست راهنمایی کرد.

F. A پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما از طریق تحصیل میتوانید با اخذ بورسیه های تحصیلی که در ایتالیا وجود دارد اقدام نمایید و بتوانید با استفاده از این بورسیه ها هزینه های تحصیل و زندگی خود را پوشش دهید. از آنجایی که مسیر پناهندگی تبعات و خطرات بسیار زیادی برای افراد دارد و آثار حقوقی خاصی شامل حال شما نمی شود لذا موسسه حقوقی ملک پور در زمینه پناهندگی خدماتی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

زارع پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز. شما اگر سن و تحصیلات و سطح زبانتون رو بفرمایید عزیزانی که سوالتون رو میخونن بهتر میتونن کمکتون کنند. تحصیل در ایتالیا شرایط خوبی رو برای دوستانی که از نظر مالی تمکن خیلی بالایی ندارن ایجاد می کنه. امکان اخذ بورسیه هست. ولی حقیقتا پناهندگی رو پیشنهاد نمی کنم چون یکی از دوستان من پناهندگی رفت و الان به صدتا مشکل خورده و به دنبال راهیه که فقط برگرده.

M.GH پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام عرض ادب و احترام. تا جایی که من اطلاع دارم موسسه اقای استاد ملک پور هیچ فعالیت و خدماتی روی روش پناهندگی ندارند. اما برای تحصیل در ایتالیا باید مدرک زبان انگلیسی، سن مناسب، شرایط مالی مناسب داشته باشید. برای مقطع لیسانس سن تا 25 سال و برای فوث لیساس تا 29 سال میشه اقدام کرد. هزینه های تحصیل هم بستی به رشته انتخابی داره.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]