0

مخفی پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام. نحوه اخذ ویزای کار آلمان چیست؟ آیا آلمان ویزای جستجوی کار دارد؟ ممنون.
9 پاسخ به این سوال داده شده است

سارا پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
چنانچه شما از کشور آلمان دعوتنامه کاری داشته باشید می توانید برای اخذ ویزای کار این کشور اقدام نمائید. همچنین کشور آلمان برای مشاغل مورد نیاز خود ویزای جست و جوی کار صادر می کند . به این صورت که افرادی که حداقل مدرک فوق دیپلم ، مدرک زبان b1آلمانی و سه سال سابقه کاری مرتبط داشته باشند می توانند برای اخذ این ویزا اقدام کنند.

mohebi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام. بله ویزای جستجوی کار داره. در رشته های فنی مهندسی مثل مکانیک، برق، کامپیوتر، آی تی، برنامه نویسی و… حداقل مدرک لیسانس باید داشته باشید و حداقل سه سال سابقه کار و سطح زبان آلمانی یا انگلیسیتون بای خوب باشه. مثلا برای مرحله آخر و زمان سفارت مدرک b2 آلمانی یا آیلتس 6 به بالا را نیاز دارید. سن هم باید زیر چهل سال باشد. در این صورت یک ویزای جستحوی کار 6 ماهه به شما که اونجا کاریابی رو انجام بدید و اقامت کاری و بعد اقامت دائم بگیرید

Samira h پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزيز
بله ويزاي جسنتجوي كار كه به شما فرصت ميده ٦ ماه در آلمان دنبال كار بگرديد و اقامتتون رو به اقامت كاري تبديل كنيد
مدرك ليسانس
سن زير ٤٠ سال
داشتن مدرك زيان آلمانيb1
ار شرايط اخذ اين ويزاست

پری پاسخ داده شده در 2 سال پیش

درود بر شما دوست عزیز
بله کشور آلمان دارای ویزای جست و جوی کار می باشد که در این خصوص مواردی از جمله سن، رشته تحصیلی و سطح زبان افراد باید مورد بررسی قرار گیرد تا امتیاز کافی را بگیرند. شما می توانید روی خطوط موسسه تماس بگیرید ومشاوره رایگان بگیرید.

Azizi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
بلی کشور آلمان ویزای جستجوی کار دارد و در حال حاضر فقط کشور آلمان و اتریش این ویزا را برای ایرانی ها صادر می کند. افرادی که زیر 40 سال باشند، لیسانس و سابقه کار حداقل 3 سال مرتبط با لیسانس داشته باشند و دانش زبان آلمانی داشته باشند می توانند اقدام نمایند.

حسین پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ارادت دوست گرامی بله کشور المان ویزای جستجوی کار دارد که میتوانید در صورتی که شرایط ان را داشته باشد می توانید ویزای جستجوی کار دریافت نمایید پیشنهاد میشود محصول گام به گام تا کار استاد ملک پور را مشاهده فرمایید

ماهان پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز…بله آلمان ویزای جستجوی کار دارد. شما باید سن مناسب کمتر از 40 سال و تحصیلات مناسب و سابقه کاری و همینطور تسلط به زبان آلمانی داشته باشید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام
برای مهاجرت کاری به کشور آلمان شما می توانید از طریق جاب افر یا جاب سیکر اقدام کنید. در حالت جاب افر شما باید از جانب یک کارفرما یا شرکت آلمانی پیشنهاد کاری داشته باشید. در حالت جاب سیکر فرصتی برای شما فراهم می شود تا در محیط به دنبال کار بگردید.البته ویزای جاب سیکر همراه ندارد.

فرید شایگان پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
شما اگر رشته تحصیلیتون مورد نیاز المان باشه می تونید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید
ولی سن و زبان و سابقه کار شما هم مهمه
البته باید شما شش ماه برید دنبال کار بگردید و این خیلی مهمه که شانس دارید
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]