0

جواد کارمند پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام ممنون از اطلاعات مفیدتان من میخواهم به عنوان دندانپزشک در اتریش کار کنم خیلی شرایطم خوب است زبان هم کار کردم از چه طریق باید به اتریش وارد شوم؟ معادلسازی به چه شکل است؟
6 پاسخ به این سوال داده شده است

حسینی پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب خدمت شما
از آنجایی که اتریش ویزای معادلسازی به طور مستقیم ندارد، شما باید اقامت قانونی از طرق دیگر دریافت نمایید همچون خودحمایتی، تحصیل و… و سپس در محیط به معادلسازی مدرک خود و کار در اتریش بپردازید. موفق باشید.

حسین پور پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام
برای ورود به بازار کار شما باید ابتدا مدرک خود را معادل سازی کنید. کشور اتریش برای این منظور ویزایی ندارد. باید از طریق دیگر مانند تحصیل یا خودحمایتی به این کشور ورود کرده و سپس مدرک خود را معادل سازی کنید. کشورهای دانمارک ، سوئد، نروژ و آلمان مستقیما به شما ویزای معادل سازی می دهند.

سارا پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای کار در این کشور می بایست مدرک شما معادلسازی گردد. برای این موضوع شما می بایست زبان آلمانی خود را به سطح c1 برسانید و سپس دوره های لازم را در اتریش گذرانده و پس از قبولی در آزمون ها مدرک معادل اخذ نمائید.

Azizi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم باید اطلاعات بیشتری داشته باشیم. منتها کشور اتریش در حال حاضر ویزای کادر درمان بصورت مستقیم ندارد مثل کشور آلمان اما با یک دوره زبان می توانید وارد کشور اتریش بشوید و سپس معادلسازی نمایید. موفق باشید.

e.f پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
شما برای اینکه بخواهید به واسطه کارتان مستقیم ویزای کار بگیرید از ابتدا بایستی مدارک شما معادلسازی شود. باید به یک بهانه ورود پیدا کنید تا به معادلسازی مدارکتان بپردازید. کشورهایی مانند آلمان مستقیم می توانید برای ویزای معادلسازی اقدام بفرمایید که مزایای خوبی به همراه دارد.

نگار پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز بهتره در ابتدا از روشی مانند تحصیل یا حتی دوره زبان وارد اتریش بشید و بعد برای معادلسازی اقدام کنید اما در حال حاضر کشورهایی مانند آلمان سوئد، دانمارک و … به کادر درمان نیاز کاری دارند بنابراین به این کشورها راجتتر می توانید مهاجرت کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]