0

فرشاد طالبی پرسیده شده در 1 سال پیش
سلام من امتیازات مربوط به اکسپرس اینتری را برای خودم حساب کردم به ۳۸۰ می رسم چطوری افزایش بدم چقدر شانس دارم؟
8 پاسخ به این سوال داده شده است

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما برای افزایش امتیاز خود می توانید سطح زبان، سوابق کاری، تحصیلات خود را افزایش دهید. همچنین داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما نیز امتیازی خوب رو به شما می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

پریسا پاسخ داده شده در 1 سال پیش

درود بر شما دوست عزیز
اقامت از طریق اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا بر اساس ایتم هایی از جمله سن، میزان تحصیلات، سوابق کاری و نمره زبان انجام می شود که در این میان نمره زبان امتیاز زیادی دارد. شما می توانید روی نمره زبان خود کار کنید. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.

سمیرا میرجلیلی پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
در حال حاضر حداقل امتیاز برای انتخاب ۴۶۰ تا ۴۷۰ امتیاز است بنابراین باید امتیاز خود با مدرک زبان ارتقا دهید اما با توجه به امتیاز کنونی شانس ویزای کار کانادا بالا نیست توصیه می شود برای ویزای تحصیلی کانادا و یا سایر کشورها اقدام بفرمایید

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم و الان اطلاعاتی در دست نداریم که شما در کدام فاکتورها امنیاز آوردید و در کدام بخش ها ضعیف عمل کردید. پیشنهاد می کنم حتما از محصول آموزش جامع کار کانادا استفاده نمایید. موفق باشید.

sami پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و دورد
از طریق افزایش نمره زبان انگلیسی، افزایش سوابق کاری و یا اخذ دعوت نامه کاری معتبر

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام
دوست عزیز، سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و سطح زبان برای دریافت امتیاز مهم ترین فاکتورها محسوب می شوند. شما می توانید با موسسه تماس تلفنی داشته و به صورت رایگان شرایط خود را دقیق بررسی کرده و مشاوره دریافت کنید

نگار پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام بهتر است شرایط خودتون رو ذکر میکردید تا مورد بررسی قرار میگرفت تا بتوان در مورد سایر مدارک نظر درست ارائه داد.

e.f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
شرایط شما نیاز به بررسی تخصصی دارد.باید رزومه شما را ببینیم تا بتوانید بهتر کمکتان کنیم. چون الان نمی توان بدون بررسی راهنمایی درست کنیم. بهتر است رزومه تان را برای ما ارسال کنید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]